Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieki - «ZZ Čempionāta» finālā

Sporta un kultūras festivāla «ZZ Čempionāts» Zemgales pusfinālā labākos rezultātus uzrādījuši skolēni no Jelgavas mācību iestādēm. 6. - 8.klašu grupā uzvara - Jelgavas 1.sanatorijas internātpamatskolas 8.klasei, bet 10. - 11.klašu grupā - Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 11.v klases audzēkņiem.

Zemgales pusfināla pirmo divu vietu ieguvēji izcīnījuši ceļazīmi uz finālsacensībām, kas 25.maijā notiks Rīgā, Vērmanes dārzā. Turp dosies arī Šķibes pamatskolas 8.klases skolēni, kuriem 6.- 8.klašu grupā godpilnā 2.vieta, savukārt 10. - 11.klašu grupā 2.vietā - Jelgavas 1.ģimnāzijas 10.m klase. Diemžēl mazliet līdz finālam pietrūka Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 10.v klasei, kam šoreiz jāsamierinās ar 3.vietu.Uzvarētāji cīnīsies par galveno balvu - ceļojumu visai klasei uz ārzemēm vasaras brīvlaikā.Šogad «ZZ Čempionātā» bijusi rekordliela skolēnu atsaucība - piedalījušās 1294 klases no visas Latvijas. Piedalīties varēja 6. - 8. un 10. - 11. klašu audzēkņi. Sporta skolotāja lomā iejuties Ufo jeb Kaspars Upacieris, kura virsvadībā jauniešiem jāpārvar dažādu grūtības pakāpju šķēršļi, jāpiedalās daudzveidīgās sporta aktivitātēs, kā arī jādemonstrē sava erudīcija un improvizācijas spējas intelektuālajos uzdevumos. Pasākumā paredzēti arī konkursi skolotājiem.Sacensības organizē jauniešu organizācija «Avantis» sadarbībā priekšapmaksas sarunu karti «Zelta Zivtiņa».

Pievieno komentāru

Citas ziņas