Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieks uzvar fotokonkursā 6

Latvijas studentu vortāla «StudentNet», Latvijas Fotogrāfijas muzeja un «Olympus Latvia» rīkotajā fotokonkursā skolēniem un studējošajiem «Stāsts par manu skolu/augstskolu 2008» jeb «Vai tu spēj paskatīties uz parastām lietām citādi?» lieliskus rezultātus sasniedzis jelgavnieks Billijs Locs.

Interesi par fotokonkursu izrādīja 220 jaunieši, taču tika iesūtīti 19 autoru darbi, no kuriem desmit vidusskolas vecuma, bet deviņi - studentu/ jauniešu/mūža izglītības grupā.Studentu/jauniešu/mūža izglītības vecuma grupā kā labākais autors izvēlēts B.Locs, kurš patlaban studē Baltijas Starptautiskajā akadēmijā. Jelgavnieks bija iesniedzis piecas fotogrāfijas - bilžu sēriju no gleznošanas stundas. Viņa darbi novērtēti ar 8,07 punktiem (desmit baļļu sistēmā). Par otru labāko autoru atzīta Žanna Staceviča (7,64 punkti, Latvijas Mākslas akadēmija), bet trešo - Marina Makrecka (6,50 punkti, Rīgas Stradiņa universitāte).Turpretī vidusskolas vecuma grupā pirmā vieta piešķirta Ņikitam Gavrilovam (7,79 punkti, Daugavpils Valsts ģimnāzija), otrā vieta - Jānim Bokanovam (7,29 punkti, Rīgas Teikas vidusskola/Rīgas Skolēnu pils fotopulciņš), bet trešā - Jeļenai Okuņevai (6,79 punkti, Jēkabpils 3.vidusskola). B.Locs stāsta, ka viņa arhīvā nav atradies darbs konkursam, tāpēc tas tapis speciāli.«Domāju, ka būs interesanti un krāsaini,» atklāj jaunietis, kas fotografēšanas pamatus ieguvis «Jundā» pie fotomākslinieka Jura Zēberga, bet aktīvāk fotografēšanai pievērsies pēdējos trīs gadus.Uzvarētāju apbalvošana un darbu izstādes atklāšana notiks 19.decembrī pulksten 14 kinoteātrī «K-Suns» Rīgā. Tā būs skatāma līdz 2009.gada 18.janvārim.Žūriju vadīja Latvijas Fotogrāfijas muzeja galvenais speciālists Vilnis Auziņš, vērtēšanā piedalījās fotogrāfe Māra Brašmane, Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas organizatore Baiba Tetere, Latvijas studentu vortāla «StudentNet» redakcijas pārstāvji Tālivaldis Kronbergs un Iveta Dundure, fotogrāfe Inta Ruka, kā arī fotokonkursa «Reportāža par manu augstskolu 2005» un portāla «Delfi» fotokonkursa «Zelta rudens 2008» 1.vietas ieguvējs Artūrs Daukulis. Darbi vērtēti desmit baļļu sistēmā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Aiga

haha. Uzvaras deju.
Jā, noteikti.
un vēl dziesmiņu nodziedāt :D

pirms 11 gadiem, 2008.12.17 19:11

karlis

Billij, par sho vajag nodejot uzvaras deju :D

pirms 11 gadiem, 2008.12.17 11:28

Ansis

jeee Billijs ruljavoj. Chalim ir talants uz sho!

pirms 11 gadiem, 2008.12.17 09:49

Citas ziņas