Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Joprojām aicina «Vasaras raibumiņi»

Jau vairākas nedēļas Jelgavā darbojas bērnu radošā mūzikas darbnīca «Vasaras raibumiņi», kurā joprojām var pieteikt bērnus no piecu līdz 13 gadu vecumam.

Kā stāsta Eksperimentālās mūzikas studijas vadītāja Tamāra Gžibovska, mūzikas darbnīcas programmas ietvaros ar spēļu, rotaļu un saistošu vingrinājumu palīdzību tiek rosināta bērna fantāzija, prasme klausīties, kā arī attīstīta radošā domāšana. Turklāt piedalīties var gan tie bērni, kas jau aktīvi nodarbojas ar mūziku, gan tie, kas par šo jomu tikai interesējas vai arī tikai gatavojas tai pievērsties nopietnāk. Tādējādi pilnīgi neakadēmiskā veidā tiek paplašinātas teorētiskās zināšanas mūzikā un sniegtas praktiskās iemaņas sava instrumenta spēlē. Mūzikas darbnīca piedāvā ne tikai interesantu brīvā laika pavadīšanas iespēju, bet arī nodarbes, kurām parasti mūzikas stundās skolas izglītības programmu ietvaros neatliek laika. Kā uzsver radošo darbnīcu organizētāji, pasākuma galvenais mērķis ir veicināt bērnus justies nepiespiesti, droši un rast prieku saskarē ar mūziku.Lai sasniegtu iecerēto, muzicēšanas process padarīts pēc iespējas dabiskāks un piesātināts ar ritma, kustību un runas elementiem. Nodarbības turpināsies visu vasaru reizi nedēļā, bet līdzdarbošanās laiku var izvēlēties katrs pats. Nodarbību ilgums paredzēts divreiz pa 40 minūtēm vecākajai grupai, bet divreiz 30 minūtēm - piecgadīgajiem. Turklāt katrā grupā būs tikai pieci bērni.Nodarbības notiek Eksperimentālajā mūzikas studijā, Filozofu ielā 5. Pieteikties un saņemt sīkāku informāciju var, zvanot pa tālruni 26301941 vai rakstot uz e-pastu: videintra@navigator.lv .

Pievieno komentāru

Citas ziņas