Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Klāt «Vasaras raibumiņi»

Aiz durvīm beidzot klauvē garais skolas brīvlaiks, un klāt ir arī radošā mūzikas darbnīca «Vasaras raibumiņi» bērniem no piecu līdz 13 gadu vecumam.

Siltākajā gadalaikā rakariem ir vairāk laika, un nereti viņi arī grib uzlabot savas muzikālās iemaņas, ko varēs veikt bērniem paredzētajā programmā. Tajā varēs piedalīties gan tie, kas jau aktīvi nodarbojas ar mūziku, gan tie, kas vienkārši interesējas par mūziku vai tikai gatavojas tai pievērsties nopietnāk.Programma sastādīta tā, lai raisītu bērna interesi un fantāziju, prasmi klausīties, attīstītu domāšanu, spēļu un saistošu vingrinājumu veidā apgūtu un paplašinātu teorētiskās zināšanas mūzikā un praktiskās iemaņas sava instrumenta spēlē. Šīs nodarbības nebūs akadēmiskas.Mūzikas darbnīca piedāvās ne vien interesantu brīvā laika pavadīšanas iespēju, bet arī nodarbes, kurām parasti mūzikas stundās skolas izglītības programmu ietvaros neatliek laika. Pasākuma galvenais mērķis ir veicināt bērnus justies nepiespiesti, droši un rast prieku saskarē ar mūziku.Lai sasniegtu iecerēto, pieeja mācībām būs radoša - muzicēšanas process tiks padarīts pēc iespējas dabiskāks un pilns ar ritma, kustību un runas elementiem. Eksperimentālās mūzikas studijas vadītāja Tamāra Gžibovska stāsta, ka nodarbības notiks visu vasaru reizi nedēļā, bet līdzdarbošanās laiku var izvēlēties katrs pats. Paredzēts, ka nodarbību ilgums būs divreiz pa 40 minūtēm (vecākajai grupai), bet divreiz 30 minūtēm - piecgadīgajiem.Nodarbības notiks Eksperimentālajā mūzikas studijā, Filozofu ielā 5, un pirmā paredzēta jau 3.jūnijā. Pieteikties varēs jau no 29.maija, zvanot pa tālruni 26301941 vai rakstot uz e-pastu: videintra@navigator.lv .

Pievieno komentāru

Citas ziņas