Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kronēta «Latvijas Pavasara karaliene 2008»

Pirmo reizi Latvijā notikušajā talantu un skatuviskās meistarības konkursā «Pavasara karaliene» astoņu dalībnieču - studenšu - konkurencē par uzvarētāju kronēta rīdziniece Anita Magazniece no Rīgas Tehniskās universitātes.

Savukārt «Vicemis Pavasara karalienes» tituls tika Jelgavā studējošajai Mārai Zepai, kura studē Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), bet dzīvo Varakļānos.«Otrās un ceturtās vietas vienmēr ir sāpīgas, bet esmu apmierināta ar piedalīšanos, guvusi citādu pieredzi,» vērtē Māra.Dalībnieces sevi demonstrēja vakartērpos, sniedzot priekšnesumu - kāda dziedot pašas izvēlētu dziesmu, cita - dejojot čigānu vai austrumu deju, bet vēl kāda - spēlējot vijoli vai saksofonu. Žūrija vērtēja jauniešu kustības, atbildes uz pasākuma vadītājas jautājumiem, iemaņas lietišķajā etiķetē, kā arī intelektuālās spējas un talantus.Katrai tika piešķirta kāda nominācija. Par «Mis Valdzinājums» atzīta rīdziniece Vita Taube no Latvijas Kultūras akadēmijas, bet «Mis Grācijas» tituls tika Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas studentei Ingai Miezei no Valmieras. Savukārt par «Mis Šarms» tika atzīta rīdziniece Elīna Grāve no Biznesa augstskolas «Turība», bet Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studente Kristīne Zelicka ieguva titulu «Mis Artistiskums».Par elegantāko titulēta Ekonomikas un kultūras augstskolas pārstāve Linda Zemžāne no Aizkraukles, bet par «Otro Vicemis Pavasara karaliene» kļuva Anna Gute no Madonas, kura studē Rīgas Stradiņa universitātē.Savu simpātiju izvēlējās arī Modes nams «Tēma». Balva tika LLU studentei Mārai, bet «Oriflame» simpātijas balvu šīs firmas pārstāve pasniedza Anitai no RTU.«Neticēju līdz pēdējam brīdim! Pat vēl tagad ne. Varbūt rīt sapratīšu, ka esmu uzvarējusi,» īsi pēc kronēšanas «Ziņām» atklāja šī gada Latvijas Pavasara karaliene. Viņa pārstāvēs mūsu valsti septiņpadsmitajā starptautiskajā talantu konkursā «Koroļeva vesna 2008», kas aprīlī notiks Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā.«Jāsāk domāt par priekšnesumu, kā pārsteigt Baltkrievijas publiku,» teic uzvarētāja.Viena no konkursa organizatorēm Anita Baltrūna pasākumu vērtē kā izdevušos. «Meitenes ļoti operatīvi - pusotru stundu pirms konkursa sākuma - apguva uznāciena kustības, sākām laikā, viss noritēja bez aizķeršanās,» stāsta A.Baltrūna.Konkurss notika LLU Lauku inženieru fakultātē. Vai arī nākamgad «Latvijas Pavasara karaliene» notiks Jelgavā, Anita vēl neņemas apgalvot, bet «pasākums noteikti tiks organizēts, un, iespējams, tas atkal būs skatāms Jelgavā».

Pievieno komentāru

Citas ziņas