Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kultūras namā izremontē Baleta zāli

Ceturtdien plānots parakstīt darbu pieņemšanas aktu Jelgavas kultūras nama Baleta zālei, kurā iebūvēta arī īpaša, no Vācijas pasūtīta deju grīda.

Šīs zāles remonts izmaksājis aptuveni 10 tūkstošus latu, un izdevumi segti no pašvaldības aģentūras «Kultūra» budžeta. Kā «Ziņām» pastāstīja aģentūras «Kultūra» direktora vietnieks saimnieciskos jautājumos Andris Vaišļa, zāles grīda gatavota no speciāla gumijota materiāla, kas paredzēts tieši dejas mākslai, jo nav slidens. Divas šādas grīdas kultūras namam jau ir. Tās ir pārvietojamas un izmantotas gan uz Lielās zāles skatuves, gan deju zālēs, kur notiek deju kolektīvu mēģinājumi, taču jaunā grīda pastāvīgi atradīsies Baleta zālē.Vēl remonta laikā uzlikti jauni iekaramie griesti, nomainīts apgaismojums, gar sienām izvietoti spoguļi un stieņi, pie kuriem dejotājiem treniņos pieturēties, kā arī izbūvēta ventilācija.Nosaukums Baleta zālei saglabājies no kultūras nama pirmsākumiem. Tagad zāli izmanto deju studijas «Intriga» dejotājas, taču arī tautas deju kolektīvam «Vēja zirdziņš» šeit reizi nedēļā notiek tieši zāles nosaukumam atbilstošas nodarbības - baleta stunda. Pērn kultūra namā tika izremontēta Mazā un Deju zāle, gada sākumā ar pašvaldības atbalstu veikts remonts kora telpā, bet pašlaik bez Baleta zāles uzlabojumus piedzīvo arī atsevišķu darbinieku kabineti. Šos darbus, kā informē A.Vaišļa, aģentūra veic pašu spēkiem.

Pievieno komentāru

Citas ziņas