Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labdarības tirdziņš vieno dažādu tautību jelgavniekus

Sestdien tirdzniecības centra «Pilsētas Pasāža» otrajā stāvā ikviens interesents tiek laipni aicināts uz Jelgavas sabiedrisko organizāciju labdarības akciju - tirdziņu «Dāsnums mūžam neizsmeļams».

Tajā ar saviem adījumiem un tamborējumiem piedalās Jelgavas pensionāru biedrība, Jelgavas sieviešu invalīdu organizācija «Zvaigzne», sociālās aprūpes centrs «Jelgava», Jelgavas pilsētas lielo ģimeņu centrs «Spiets», Jelgavas Latviešu biedrība, Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa, Jelgavas krievu biedrība «Istok», Jelgavas pilsētas un rajona baltkrievu biedrība «Ļanok», Jelgavas lietuviešu biedrība «Vītis» un biedrība «Jaunība, tradīcijas, mūžība». Sociālā aprūpes centra «Jelgava» darbiniece Aija Buša pastāstīja, ka šajā pansionātā ir četras rokdarbnieces, kas spēj izgatavot lietas, kādas iegādājamas šajā tirdziņā. Turklāt adīšana un apsveikuma kartiņu gatavošana centra iemītniecēm ir ārstējoša.Savukārt sieviešu invalīdu organizācijas «Zvaigzne» dalībniece Hannelore Straustiņa, kura pārdeva pašas adītus izstrādājumus, atzina, ka viņai ļoti patīk tirgoties. «Pircēju gan varētu būt vairāk. Taču atmosfēra ir laba,» piebilda H.Straustiņa.Līdzās tirgojās 2.pamatskolas skolnieces skolotājas Jeļenas Durovenko vadībā. Savukārt Ozolnieku vidusskolas skolniece Diāna Šakurova kā interesentāko tirdziņa akcentu minēja to, ka te piedāvājums ir ļoti atšķirīgs no masu produkcijas.Sabiedrības integrācijas biroja vadītāja Rita Vectirāne stāsta, ka šādas akcijas jau otro gadu tiek rīkotas gan Lieldienās, gan Ziemassvētkos. Turklāt papildu ieguvums ir tas, ka šādi pasākumi veicina pilsētas nevalstisko organizāciju sadarbību.

Pievieno komentāru

Citas ziņas