Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lasīšana jaunās telpās 1

Jaunsvirlaukas bibliotēka šajā vasarā radusi sev jaunu apmešanās vietu - bijušās skolas telpas, kur lasītāji varēs justies krietni plašāk, gaišāk un ērtāk.

Šeit iekārtots bērnu stūrītis, bezvadu internets, jauns sanitārais mezgls. «Nevar salīdzināt ar to, kas bija pilī, kur tā atradās pirms tam. Nemaz negribas atcerēties,» teic Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas vadītāja Aija Nadziņa. Līdz šim grāmatu krātuve atradās deviņu kilometru attālumā no Dzirnieku centra, pils otrajā stāvā, uz kuru veda stāvas trepes, bet sienās bija plaisas. Tieši nepiemēroto telpu dēļ pērn «gaismas pils» nav spējusi saņemt akreditāciju. «Jaunsvirlaukas pašvaldība bija ļoti atsaucīga un atrada iespējas jaunām telpām un mēbeļu iegādei,» stāsta A.Nadziņa. Pāris mēnešos radīti labvēlīgi apstākļi darbam, bet, lai izbaudītu jaunās ērtības, pāris mēnešus lasītājiem nācās iztikt bez bibliotēkas pakalpojumiem. Telpas oficiāli tika atklātas pirmdien, bet čaklākie apmeklētāji tās varēja izmantot jau divus mēnešus.Jaunsvirlaukas bibliotēkas vadītāja Rudīte Šturme vērtē, ka līdz ar pārcelšanos būs problēmas ar pielāgošanos, taču šeit ir vairāk iedzīvotāju. «Saprotu, ka ir labāk, tomēr jūtos piekrāpusi savus lasītājus, lai gan īstie un uzticīgie brauc arī uz Dzirnieku centru,» spriež R.Šturme.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

inita

Bibliotēkas telpas Jaunsvirlaukā bija kritiskā stāvoklī.Žēl,ka
tas nevienu no pagasta valdes neinteresēja un tā nemeklēja risinājumu vismaz biblioteku saglabāt,jo Jaunsvirlaukā nav vairs veikals,pasts un tagad bibliotēka.Šīs bija vietas,kur cilvēkiem satikties.Tagad dzīvojam kā Sūnu ciemā.

pirms 11 gadiem, 2008.09.08 15:29

Citas ziņas