Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU rīkos koncertu savējiem

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Studentu pašpārvalde trešdien, 15.oktobrī, pulksten 17 visus augstskolas darbiniekus aicina uz ikgadējo, jau trešo, pateicības koncertu ar devīzi «Visi savējie».

«Kļūstot par LLU studentu vai darbinieku, vienlaikus kļūstam arī par lielu ģimeni,» koncerta tēmas izvēli skaidro LLU Studentu pašpārvaldes akadēmiskā virziena vadītāja Sandra Šteinerte. Šogad, gluži kā iepriekšējos gadus, papildu pašu māksliniekiem uzaicināts arī kāds viesmākslinieks, kura vārds pagaidām tiek turēts noslēpumā, zināms vien, ka tas būs vecākās paaudzes mīlēts mākslinieks, kurš izpildīs astoņdesmitajos gados populārus skaņdarbus. Iepriekšējos gadus uz skatuves kāpis Igo, Normunds Rutulis un Viktors Lapčenoks. Tradīciju rīkot pateicības koncertus augstskolas darbiniekiem sāka kādreizējais LLU Studentu pašpārvaldes līderis Madars Bitītis. Pasākumu ik gadu apmeklē aizvien vairāk darbinieku, un tas ir augstu novērtēts no universitātes vadības puses. LLU vēlētais akadēmiskais personāls ir 277 cilvēki, tai skaitā 50 profesori, 72 asociētie profesori, 45 docenti, 29 vadošie pētnieki, 80 lektori un viens asistents. 68,2 procenti akadēmiskā personāla ir ar zinātnisko grādu. 12 mācībspēkiem ir LLU emeritus zinātniskais grāds.

Pievieno komentāru

Citas ziņas