Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklē pretendentus «Trešā tēva dēla balvai»

Valsts aģentūra «Kultūras informācijas sistēmas» izsludinājusi konkursu «Trešā tēva dēla balva», uz kuru var pretendēt visas Latvijas pašvaldības sadarbībā ar to teritorijā esošām publiskajām bibliotēkām.

Pasākuma mērķis ir sumināt labāko grāmatu krātuvju un pašvaldību sadarbības piemērus. Balvas piešķirs par veiksmīgāko bibliotēkas un pašvaldības sadarbību trīs nominācijās - pagasta, pilsētas vai novada un rajona mērogā. Sadarbība tiks vērtēta katrā reģionā atsevišķi.Pretendentus konkursam var izvirzīt ikvienas grāmatu krātuves darbinieki līdz 2008.gada 24.aprīlim, aizpildot un nosūtot pieteikuma veidlapu, kas pieejama interneta vietnē www.3td.lv/balva. Vērtēšanas kritēriji būs sekojoši - vispārējā sadarbība starp pašvaldību un grāmatu krātuvi, pašvaldības ieguldījums bibliotēkas infrastruktūras sakārtošanā, bibliotēkas pieejamības veicināšanā un bibliotēkas personāla attīstībā, bibliotēkas spēja kalpot par socializācijas centru, pašvaldības informācijas pieejamība vietējā bibliotēkā un tās publicitātes veicināšana.Uzvarētāji tiks paziņoti 2008.gada 18.maijā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas