Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsējiem - panākumi vokālistu konkursā

Ar divu dziedošu jelgavnieku iekļūšanu laureātu uzvarētāju pulkā noslēdzies valsts konkurss - festivāls dziedāšanā Latvijas mūzikas izglītības iestāžu programmas «Vokālā mūzika - kora klase» audzēkņiem, ko šogad pirmo reizi rīkoja Kultūras un radošās industrijas izglītības centrs.

Novembrī Jelgavas Mūzikas vidusskolā konkursa Zemgales reģiona kārtā tika atsijāti labākie, kas savā starpā sacentās finālā Rīgā, Augusta Dombrovska mūzikas skolā. Finālā savu dziedātprasmi četrās vecuma grupās demonstrēja 81 mūzikas skolas audzēknis. Katra dalībnieka repertuārā bija latviešu tautasdziesma un latviešu vai ārzemju komponista oriģināldziesma. Apbalvoti tika pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecuma grupā, bet divus diplomus pasniedza īpašās nominācijās.Iepriecinoši, ka laureātu skaitā iekļuva arī Jelgavas Mūzikas vidusskolas kora klases vadītājas Edītes Bergmanes audzēkņi. Vecuma grupā no 9 līdz 11 gadiem trešo vietu «izdziedāja» Dagnis Roziņš, bet vidējā grupā (no 11 līdz 14 gadiem) Veronika Vdova tika novērtēta vēl augstāk - otrā vieta.2008./2009. gada valsts konkursu mūzikā noslēgums un laureātu apbalvošana notiks nākamā gada 25.aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas