Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzikāls atskats uz dziesmoto vasaru 1

Aģentūra «Kultūra» sestdienas vakarā pulksten 17 ielūdz jelgavniekus uz aizvadītajiem Dziesmu svētkiem veltītu izstādi un koncertu «Mēs savai pilsētai».

Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos aizvadītajā vasarā daudzo dalībnieku tūkstošu vidū bija arī 1088 jelgavnieki no vairāk nekā 30 Jelgavas amatiermākslas kolektīviem. Kopš lielā notikuma aizritējuši jau vairāki mēneši, pavisam drīz tiks svinēta Latvijas valsts 90 gadu jubileja, un jelgavniekiem šovakar pilsētas kultūras namā būs iespēja kaut uz brīdi atkal iejusties dziesmotās vasaras noskaņās.Koncertā varēs redzēt un dzirdēt itin plašu dziedātāju un dejotāju loku - vērienīgo svētku dalībniekus. Dziedātājus pārstāvēs kamerkori «Mītava» (diriģente Agija Pizika), «Tik un tā» (diriģents Guntis Galiņš), bērnu vokālā studija «Rotiņa» un vokālais ansamblis «Da Capo». Savukārt dejas soļus varēs skatīt ansambļu «Diždancis» (vadītāja Ieva Karele), «Jaunība» (vadītāji Ludmila Muskare un Arvils Noviks), «Laipa» (vadītāja Mārīte Skrinda), «Lielupe» (vadītāja Elita Simsone), «Ritums» (vadītāja Anda Zeidmane) un «Rota» (vadītāja L.Muskare) izpildījumā. Protams, piedalīsies arī lielāki un mazāki Aldas Skrastiņas vadītā «Vēja zirdziņa» dejotāji.Koncertu kuplinās vēl kāds aktīvs vasaras dziesmu svētku dalībnieks - Veltas Lejas vadītā folkloras kopa «Dimzēns», bet starpbrīdī paredzēts atklāt izstādi «Mirkļi no Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem», kur aizvadīto svētku spilgtākos brīžus varēs skatīt fotogrāfijās un apjaust Ingrīdas Ozolnieces vadītās tautas lietišķās mākslas studijas «Dardedze» darinājumos. Kā koncerta «nagla» iecerēta Dziesmu svētku pirmās pakāpes laureāta - Jelgavas 4.vidusskolas meiteņu kora «Spīgo» - uzstāšanās diriģentes Līgas Celmas vadībā.Ieeja koncertā būs bez maksas, bet ieteicams nākt savlaicīgi ne tikai tāpēc, lai pagūtu aizņemt labākās vietas - no neoficiāliem, bet drošiem avotiem kļuvis zināms, ka pirms koncerta skatītājus priecēs orķestra «Jelgava» pūtēji diriģenta Raita Ašmaņa vadībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ļoti jauks raksts!!! :) paldies! pati piedalīšos un ar nepacitību gaidu jauko vakaru! lai mums visiem jauks vakars! :)

pirms 11 gadiem, 2008.11.08 12:09

Citas ziņas