Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

N.Bumbieres dzimšanas dienā dziedās jaunie talanti

Izcilās latviešu estrādes dziedātājas jelgavnieces Noras Bumbieres 61.dzimšanas dienā, 13.martā pulksten 19 Jelgavas pilī Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) aulā notiks Jauno talantu festivāls, ko organizē dziedātājas māsas Māras Zustrupas pērn dibinātais «Noras Bumbieres fonds».

Runājot par jaunajiem talantiem, kas uzstāsies koncerta pirmajā daļā, viņu būs kopā desmit. Pazīstamākā ir Sabīne Berezina, kas dziedāja «Eirovīzija 2008» Latvijas finālā Ventspilī. Jaunie mākslinieki dziedās tikai Raimonda Paula sacerētās un savulaik Noras Bumbieres izpildītās dziesmas.«Noras Bumbieres fonds» - tie pagaidām nav simti vai tūkstoši latu, un arī fonda darbinieki ir tikai pati Māra un viņas meitas Ilze un Marika. Taču labas atmiņas par dziedātāju Noru Bumbieri ir daudzos. Tādēļ LLU bez kādas atlīdzības ir atļāvusi rīkot festivālu greznajā pils aulā, tāpat bez honorāra šeit piekritis uzstāties gan ilggadīgais Noras Bumbieres skatuves partneris Viktors Lapčenoks, gan Zigfrīds Muktupāvels, Daiga Petkēviča, agrākā «Modo» soliste Ira Krauja un Marta Kukarane, kura plašāk pazīstama no televīzijas šoviem. Pavadījumu spēlēs jelgavnieki - Dināra Stundiņa grupa «Deficīts». M.Zustrupa ir pateicīga pasākuma režisorei Dzintrai Zimaišai, koncerta vadītājai Silvijai Andersonei, gaismu un skaņu operatoram Aldim Vilciņam, kā arī daudziem citiem atbalstītājiem. Pasākumā nav ieejas maksas, taču būs iespēja ziedot fondam.Pēc M.Zustrupas ieceres, turpmāk katru gadu Noras Bumbieres dzimšanas dienā Jauno talantu festivāls iezīmēs jauno dziedātāju konkursa noslēgumu. Atlases pusfinālus paredzēts sākt jau vasarā. Konkursa nolikumi ir izplatīti visos Latvijas bērnu un jauniešu interešu izglītības centros. Tajā aicināti pieteikties dziedātāji no pirmsskolas līdz pat divdesmit gadu vecumam.Pēc «Noras Bumbieres fonds» vadītājas sacītā, šī konkursa mērķis ir atdzīvināt tieši latviešu dziesmas, tādēļ gan festivālā, gan turpmākajos konkursos dziesmas tiks izpildītas tikai latviešu valodā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas