Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noras Bumbieres konkurss aicina jaunos

Turpinās pieteikšanās Noras Bumbieres fonda rīkotajam jauno vokālistu un hiphopa deju konkursam, kas 24.maijā pulksten 11 notiks Ozolnieku tautas namā. Žūrijā piedalīsies arī dziedātājs Viktors Lapčenoks.

Pēc fonda rīkotā koncerta, kas slavenās dziedātājas 61.dzimšanas dienā 13.martā norisinājās pārpildītā Jelgavas pils aulā, jaunie dziedātāji izrādījuši lielu interesi par iespēju piedalīties šajā konkursā. Arī Jelgavas pašvaldība šim pasākumam sniegusi atbalstu septiņsimt latu apmērā.«Pērnvasar Pasta salā pirmajā N.Bumbieres jauno dziedātāju konkursā piedalījās dažu atsaucīgu pedagogu audzēkņi no Jelgavas un Tukuma, bet šogad pieteicēju loks ir krietni plašāks - no Liepājas Kurzemē līdz Trapenei Vidzemē. Vēl 24.maija rītā pieņemsim dalībnieku pieteikumus, tomēr būtu vēlams savlaicīgāk gan pieteikties, gan nokārtot dalības maksu,» stāsta dziedātājas N.Bumbieres māsa un fonda vadītāja Māra Zustrupa.Konkursā gaidīti gan solisti, gan grupas, gan arī dejotāji dažādās vecuma grupās no trīs līdz divdesmit gadiem. Izpildītajām dziesmām jābūt latviešu valodā. Vokālā žanra izpildītājiem tiks vērtēta repertuāra atbilstība žanram un dalībnieku vecumam, intonācija, mūzikas stila izjūta, daudzbalsība (vokālajiem ansambļiem), savukārt hiphopa deju žanra izpildītājiem - tehnika, kompozīcija, ritma, mūzikas stila izjūta un visiem kopā skatuves kultūra.Pieteikties iespējams pa tālruni 26475000. Dalības maksa konkursā - pieci lati. Ar konkursa nolikumu un dalībnieka anketu var iepazīties šeit.

Pievieno komentāru

Citas ziņas