Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidros labāko tirgotāju un krodzinieku

Jau trīspadsmito reizi notiks Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas un Jelgavas domes rīkotais konkurss «Jelgavas labākais veikalnieks un krodzinieks 2008».

Nākamnedēļ tiks uzsākta jau konkursam pieteikto pilsētas tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumu vērtēšana. Vienlaikus uzņēmēji vai iedzīvotāji līdz 11.jūlijam var izvirzīt savus iecienītākos uzņēmumus.Kā «Ziņām» skaidro Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas lietvede Ligita Vitovska, šis ir nozīmīgākais profesionālais konkurss, kāds uzņēmējiem tiek rīkots mūsu pilsētā. Konkursa mērķis ir panākt tirgotāju un krodzinieku profesionalitātes un pircēju un apmeklētāju apkalpošanas kultūras paaugstināšanos, kā arī palīdzēt popularizēt labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumus.Līdzīgi kā citus gadus, šogad vērtēšana notiks septiņās grupās: veikali (tirdzniecības zāle nepārsniedz 200 kvadrātmetrus), lielveikali (pārsvarā pārdod pārtikas preces, tirdzniecības zāle pārsniedz 200 kvadrātmetrus), specializētie veikali, tirdzniecības centri, atlaižu veikali un degvielas uzpildes stacijas.L.Vitovska uzsver, ka konkurss ir bezmaksas, un tā dalībniekus vērtē ekspertu komisija, kurā darbojas pašvaldības, mediju un reklāmas aģentūru pārstāvji. Galvenie vērtēšanas kritēriji būs apkalpošanas kultūra, iekārtojums, preču klāsts, kārtība, speciālie piedāvājumi un klientiem sniegtās informācijas apjoms. Turklāt tiks darīts viss, lai pārbaudāmie nezina, kurā brīdī komisija ieradīsies. Paredzēts, ka labākie uzņēmumi minētajos uzņēmējdarbības veidos tiks nosaukti līdz 5.septembrim. Vēl līdz 11.jūlijam iedzīvotāji var pieteikt savu iecienītāko uzņēmumu, kā arī uzņēmumi dalībai konkursā var pieteikties paši.Pieteikties var Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijā Skolotāju ielā 3 vai pa tālruņiem 63027404, 63022492 un e - pastu: centrs@hotmail.com , Jelgavas domes Informācijas aģentūrā Lielajā ielā 11 (tālrunis 63005522, e - pasts: dome@dome.jelgava.lv , kā arī laikraksta «Zemgales Ziņas» redakcijā Raiņa ielā 29 (tālrunis 63027534; e - pasts: zz@zz.lv ).

Pievieno komentāru

Citas ziņas