Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti «Cālis 2008» finālisti 3

Otrdienas, 18.marta, pēcpusdienā vairāk nekā 40 mazie pilsētas un rajona mazo vokālistu pulcējās Jelgavas kultūras namā, kur risinājās konkursa «Cālis 2008» pusfināls.

Iespēju dziedāt finālā ieguva Viktorija Buķe- Fleitmane, Katrīna Aiga Asare, Enija Puriņa, Arvīds Ermans, Rēzija Reinsone, Viktors Žeikars, Loreta Patrīcija Arcimoviča, Alise Rulle, Santa Petrova, Gunārs Bērziņš, Kristaps Dauksts, Toms Jansons, Elīza Cukure un Jana Feofanova.Viena no finālistēm Rēzija Reinsone «Cālī» piedalījusies arī pērn, tāpēc uztraukums tikpat kā nav bijis. Viņas mamma Sanita teic, ka meita pati vēlējusies dziedāt arī šogad. Mazos «cālēnus» konkursam izskoloja pavisam 16 pedagogi, bet visvairāk - 16 - dziedāt bija mācījusi Inguna Lipska.«Kopš aģentūra «Kultūra» rīko konkursu, šis ir lielākais dalībnieku skaits, un milzīgs prieks, ka 16 dziedātāji ir no rajona,» stāsta projekta vadītāja Santa Sīle.Gaidot rezultātus, visi «Cāļu» pusfinālisti, viņu māsas, brāļi un pasniedzēji cienājās ar kliņģeri, bet katrs mazais dziedātājs pēc uzstāšanās saņēma kādu dāvaniņu - pilsētnieki no aģentūras «Kultūra», bet rajona bērni - no Jelgavas rajona padomes. Dāvaniņas tika izvēlētas atbilstoši vecumam, un katrs ķipars saņēma krāsojamo vai līmējamo grāmatiņu, kā arī kādu gardumu.Visjaunākā konkursa dalībniece ir divus gadus un četrus mēnešus jaunā Laine Krilova.Konkursā varēja piedalīties bērni līdz piecu gadu vecumam ieskaitot. Viņiem repertuārā bija jāiekļauj divas dziesmas pēc brīvas izvēles. Dalībniekiem bija atļauts tās izpildīt gan «a cappella» (bez muzikālā pavadījuma), gan mūzikas instrumentu vai fonogrammu pavadījumā. Finālā, kas notiks 24.martā pulksten 11, mazajiem dziedātājiem būs jāizpilda divas dziesmas. Konkursā tiks piešķirtas divas galvenās balvas - Jelgavas pilsētas «Cālis 2008» un rajona «Cālis 2008», kuri pēc tam dosies uz Latvijas Televīzijas organizētu pasākumu Rīgā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

silvia

Lai tev veicās ,Rēzija...,turam īkšķus visa "saulītes" grupiņa no "Rotaļas".

pirms 12 gadiem, 2008.03.24 10:53

audzite

Malacis mazais Arvidins!!!Mes par tevi turesim ikskus pirmdien!!!Ta tik turet!!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.23 20:13

ari mamma

Bet lielajā zālē būtu bijis vēl efektīvāk!Bet pasākums tiešām superīgs!Mazliet fuij jāizsaka skaņu meistaram, kurš vairākas reizes centās pārbaidīt gan mazos dziedātājus, gan zālē sēdošos.Varbūt arī dažam "cālītim"tieši tāpēc dziedājums ne tik jauks izdevās kā cerēts?

pirms 12 gadiem, 2008.03.23 01:12

Citas ziņas