Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskata jaunus viesaktierus

Lai meklētu talantīgus, draudzīgus un atraktīvus jauniešus - seriāla «Būs par ko parunāt» viesaktierus - «Zelta zivtiņas» (ZZ) komanda viesojās arī Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Dzeja, deja - no repa līdz baletam, dziesma, monologs, etīde, skečs - katrs bija izdomājis kaut ko sev raksturīgu, atšķirīgu, lai pārsteigtu viesaktieru atlases komandu, tostarp jau labi zināmos seriāla varoņus Aleksu un Mariju.Labi improvizēKatrs atlases dalībnieks vienu divas minūtes varēja uzstāties ar savu pašprezentāciju - jebkādu radošu izpausmi, lai pierādītu, ka tieši viņš ir vislabākais kandidāts ZZ viesaktiera statusam. Viss notiekošais tika dokumentēts video, lai tos varētu vērtēt seriāla veidotāji, no katras pilsētas atrodot vienu jaunieti, kurš kopā ar jau esošajiem draugiem - Janu, Aleksi, Mariju, Oskaru, Olgu un Maksu - filmēsies vienā no Latvijā populārākajiem seriāliem. Savu simpātiju izvēlēties un nobalsot varēs arī interneta mājas lapas www.zeltazivtina.lv apmeklētāji.Viesaktieru atlases koordinators Edgars Vilcāns stāsta, ka jaunieši ir ļoti dažādi, bet visi - atraktīvi un ar noteiktu mērķi.«Nāk tie, kuri tiešām saprot, ko vēlas. Ar savu pārliecību,» spriež E.Vilcāns. Viņš arī atklāj, ka daži iemaldās nejauši, bet priekšnesumā ļoti labi improvizē.Vēl viena kārta«Tele2» mārketinga direktors Jānis Sproģis izteicās, ka iespēja jauniem talantiem iesaistīties filmēšanās procesā radīta, lai sērijas padarītu vēl aizraujošākas. Par ZZ seriāla viesaktieri var kļūt ikviens aktīvs un komunikabls jaunietis vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Galvenais, lai būtu vēlme piedalīties draudzīgajā seriālā.ZZ viesaktieru atlase jau notikusi sešos reģionos - Latvijas lielākajās studentu pilsētās (Daugavpilī, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī, Liepājā un Jelgavā), taču jaunie talanti vēl tiks meklēti arī 23.aprīlī Rīgā, kad veiksmi var paspēt izmēģināt gan jelgavnieki, gan citu pilsētu pārstāvji. Jelgavā vērtētāju priekšā stājās 54 pretendenti.Turklāt ierakstītie video tiks saglabāti datu bāzē, tāpēc, iespējams, kāds, kuram nepaveiksies šoreiz, būs kā radīts citam projektam.

Pievieno komentāru

Citas ziņas