Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks koncerts «Ziemas vakarā, ejot pie Tevis»

Gada nogalē mūzikas izdevniecība «Platforma Music» dažādās Latvijas pilsētās rīko labdarības koncertus ar pazīstamu mūziķu piedalīšanos. Jelgavā koncerts būs skatāms 25.decembrī pulksten 14 Sv.Annas katedrālē.

Pavisam plānoti astoņi koncerti dažādās Latvijas baznīcās, un tajos piedalīsies Ingus Ulmanis, Igo, Zane Dombrovska un Paula Ķiete, kā arī profesionāls mūziķu pavadošais sastāvs. Programmā varēs dzirdēt jaunas un jau zināmas pazīstamu komponistu sacerētas Ziemassvētku dziesmas.Kā informē mūzikas izdevniecības «Platforma Music» pārstāvis Arnis Kursītis, vienlaicīgi ar Ziemassvētku koncertiem «Ziemas vakarā, ejot pie Tevis» norit labdarības akcija, kurā mūziķi aicina ziedot dažādas vērtīgas mantiņas maznodrošinātajām un daudzbērnu ģimenēm. Tās var būt rotaļlietas, bērnu grāmatas, apģērbi, apavi un citas noderīgas lietas. Lūgums ziedot mantas, kuras ir tīras un labā stāvoklī. Pirms koncerta pie baznīcas būs mikroautobuss, kurā varēs atstāt dāvanas.Koncertus un labdarības akciju atbalsta apdrošināšanas sabiedrība «Balta», tāpēc ziedojumam paredzētās lietas var nest arī uz «Baltas» filiāli vai pilsētas sociālo dienestu. Akcijas noslēgumā katras pilsētas sociālais dienests koncerta apmeklētāju un pilsētas iedzīvotāju saziedoto nogādās cilvēkiem, kuriem šīs lietas visvairāk vajadzīgas.«Savā ikdienā mēs saskaramies ar prieku, ka līdzcilvēkiem varam dāvāt sirdsmieru un dzīvesprieku viņiem grūtos brīžos. Mums ir dota šī lieliskā dzīves iespēja - palīdzēt tik, cik katra iespējas ļauj, un galvenais - no sirds. No mums negaida piena upes ķīseļu krastos, dažreiz sirsnīgs smaids, silts zeķu pāris vai kartupeļu maisiņš ir viss, kas līdzcilvēkam vajadzīgs, lai sagādātu dzīvessparu. Palīdzēsim! Lai viss labais un gaidītais ir ar jums šajos svētkos un nākamajā gadā,» aicina sabiedrības «Balta» Jelgavas filiāles vadītāja Inita Tērauda.Biļetes cena uz koncertiem ir trīs lati, bērniem līdz 12 gadu vecumam - 1,50 latu (bērniem līdz 7 gadiem - ieeja bez maksas). Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, lūgums biļetes iegādāties savlaicīgi, izmantojot interneta vietni www.bezrindas.lv.

Pievieno komentāru

Citas ziņas