Par ceļazīmi uz “Eirovīziju” cīnīsies vairāki jelgavnieki, viņu vidū arī Kristiāna Bumbiere 1

Divas tuvākās sestdienas – 26. janvāris un 2. februāris – Latvijas mūzikas pasaulē aizritēs autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” pusfinālu zīmē, jo par ceļazīmi uz finālu un pēc tam iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Telavivā Izraēlā cīnīsies pašmāju mūziķi.
Līdzi just un atbalstīt savējos varēs arī jelgavnieki, jo konkursā piedalās vairāki mūspuses mūziķi. Pirmajā pusfinālā jau šosestdien kopā ar Samantu Tīnu, Elzu Rozentāli, Aivo Oski, Aleksu Silveru, Līgu Rīderi, “Kris&Oz” uz skatuves kāps jelgavnieki Edgars Kreilis un Ervīns Ramiņš (E.Ramiņš rokgrupas “Laime pilnīga” sastāvā).

Savukārt otrajā pusfinālā 2. februārī uzstāsies Adriana Miglāne, Markus Riva, “Dziļi violets” un Kozmens, “Laika upe”, “Double Faced Eels”, Kristīne Pastare (Peress), “Carousel” un jelgavniece Kristiāna Bumbiere. Saspringtajā laikā pirms konkursa uz sarunu aicinājām Kristiānu, kura stāsta par savu ceļu mūzikā, pieredzi korī “Spīgo” un ieskicē nākotnes redzējumu. 

– Atpazīstamību esi guvusi pēdējā gada laikā un jau esi iekļuvusi “Supernovas” pusfinālā.
Ar mūziku esmu saistīta jau ļoti sen, bet ir bijuši posmi, kad ar mūziku nenodarbojos. Pie nopietnākām, nu jau solo izpildītājas, gaitām atgriezos pirms diviem gadiem. 2017. gadā sadarbībā ar producentu Kasparu Ansonu izdevu savu pirmo oriģināldziesmu “Guiding Light ”. Dziesmai gāja diezgan labi – nokļuva gan Radio 5 “Tramplīnā”, gan uzvarēja Radio SWH “Priekšnamā”. Tas bija arī pamudinājums turpināt, iedrošinājums, ka kaut kas varētu sanākt. Soli pa solim liku kopā savas sacerētās dziesmas, un pirms diviem mēnešiem, novembrī, izdevu debijas mini albumu ar sešām dziesmām angļu un latviešu valodā. Viss ritēja savu gaitu, un nolēmu, ka viena no albuma dziesmām jāpiesaka “Supernovai”.


Foto: Eva Pričiņa. Visu interviju ar Kristiānu Bumbieri lasiet 24. janvāra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 1

liena

Lai skan un izdodas,jo mums Tu esi vislabākā!

pirms 2 gadiem, 2019.01.26 12:42

Citas ziņas