Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paveikts labs un cēls darbs 4

Svētdienas pēcpusdienā Jelgavas kultūras namā notika Lieldienu gaidīšanas laika labdabības koncerts «Sadosimies rokās». Tā laikā Ilze, Linda, Kalvis, Modris un Viesturs Okmaņi saņēma jelgavnieku dāvanu - kopīgi saziedoto 6651 latu, lai kaut nedaudz atvieglotu bez vecāku gādības palikušo brāļu un māsu ikdienu.

«Mēs esam savākuši niecīgu naudas summu, bet tā noteikti palīdzēs, būs kā atspēriena punkts,» uzrunā Okmaņu ģimenei sacīja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.«Trūkst vārdu. Esam gandarīti. Ļoti pozitīvs koncerts, izskanēja jauki novēlējumi. Nemaz necerējām, ka būs tik liela atsaucība un tiks saziedots tik daudz naudas,» pēc pasākuma «Ziņām» atklāja Kalvis.Koncertu rīkoja Jelgavas pašvaldība sadarbībā ar tradicionālajām konfesijām, un tajā piedalījās Latvijas Nacionālās operas solists Aivars Krancmanis, koncertmeistars Māris Treijs, Bērnu un jauniešu centra «Junda» «Zvanu ansamblis», jauniešu koris «Accolada» no Rīgas, dziedātāji no Jelgavas Sv.Annas un Sv.Vienības Evaņģēliski luteriskajām draudzēm, kā arī Jelgavas Romas katoļu un Baptistu draudzēm.Ilze Okmane teic, ka viņai vislabāk patikusi zvanu mūzika un ļoti silti šķituši bīskapa Antona Justa teiktie vārdi. Līdzīgi domā arī viņas māsa un brāļi.Okmaņu ģimene pateicas visiem koncerta rīkotājiem, visiem, kas bija atnākuši uz koncertu un pārējiem, kas palīdzējuši viņiem.«Ikkatrs ziedojums ir patiess solis, Kristus gaismu nesot,» koncertā sacīja Sv.Annas draudzes mācītājs Tālis Rēdmanis.Savukārt Jelgavas pašvaldība aicina ikvienu iedzīvotāju, kam vien ir tāda iespēja, iesaistīties labdarības akcijā. Unibankā ziedojumiem atvērtā konta numurs ir LV14UNLA0008000142580, norāde: Okmaņu ģimenei. Akcijā iesaistījusies arī Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija, kas aicina ar tādu pašu norādi ieskaitīt naudu Unibankas kontā numur LV34UNLA0008000700843.Kā jau iepriekš ziņots, šāds labdarības koncerts notiek jau ceturto gadu pēc kārtas, un tā idejas autors ir bīskaps A.Justs. Pagājušā gada martā notikušajā koncertā savāktie līdzekļi tika nodoti Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļai.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

meilis

«Ikkatrs ziedojums ir patiess solis, Kristus gaismu nesot,» koncertā sacīja Romas katoļu baznīcas priesteris Arnis Vizbelis...

kļūda.

To no skatuves sacīja Sv.Annas draudzes mācītājs Tālis Rēdmanis.

klausījos uzmanīgi.

:)

pirms 12 gadiem, 2008.03.03 01:38

ilzux

Jauki, ka tomēr esm tādi atsaucīgi un protam palīdzēt cilvēkiem! Tomēr lbāk ir palīdzēt kādam, jo pat niecīga summiņa spēj kaut kā palīdzēt nelaimē nonākušajiem! Ceru ka Jums -Okmaņu ģimenei, viss būs labi, un tā arī būs! Turaties draugi =)

pirms 12 gadiem, 2008.03.02 22:38

Citas ziņas