Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piekto gadu – labdarības koncerts «Gaismai pretim»

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Jelgavas Sv.Annas katedrāles draudze sadarbībā ar citu konfesiju draudzēm jau piekto gadu rīko labdarības koncertu «Gaismai pretim» - šogad pilsētas kultūras namā tas notiks 6.decembrī pulksten 16.

Kā «Ziņām» pastāstīja Sv.Annas draudzes mācītājs dekāns Tālis Rēdmanis, ziedos visas pasākumā iesaistītās draudzes, un to varēs darīt arī koncerta apmeklētāji. Par daļu ziedojumu tiks iegādātas dažādas sadzīves un higiēnas preces Jelgavas cietumā ieslodzītajiem (arī ieslodzījuma vietām raksturīga sociālā noslāņošanās - līdzās turīgākiem «klientiem» netrūkst tādu, kas nevar iegādāties pašu nepieciešamāko, bet ieslodzītos mūsdienās par nodokļu maksātāju naudu ar ikdienas tualetes piederumiem vairs neapgādā).Otra daļa saziedotā tiks Jelgavas Nakts patversmē mītošajiem. Ziemassvētkos tur tiks sarīkots arī neliels sarīkojums ar svinību galdu, un, līdzīgi kā iepriekšējos gados, to apmeklēs arī draudžu mācītāji un mūziķi.Sadzīves un higiēnas preces, kā arī saldumi tiks dāvāti bāreņiem un nelabvēlīgajām ģimenēm. Tradicionāli koncertu «Gaismai pretim» apmeklē vairāki simti skatītāju, tāpēc T.Rēdmanis pauda cerību, ka apmeklētāji nebūs vienaldzīgi un atbalstīs labdarības akciju.Šogad labdarības pasākuma norises laiks sakrīt ar kora «Spīgo» koncertu Sv.Annas katedrālē, tāpēc labas mūzikas cienītājiem būs ko padomāt - skanīgu kolektīvu netrūks arī labdarības koncertā.Jelgavas Jaunā teātra aktieris un koncerta «Gaismai pretim» moderators Juris Bandenieks informēja, ka klausītāji varēs dzirdēt Sv.Annas draudzes kori (diriģents Andris Jansons), Jelgavas Baptistu draudzes kori (diriģente Marita Caune), Jelgavas Vasarsvētku krievu draudzes «Pestīšana» un Krievu baptistu draudzes apvienoto kori (diriģentes Jeļena Ivanova un Marija Rošiora), kā arī Septītās dienas adventistu draudzes, Jelgavas un Ozolnieku Vasarsvētku draudžu vokālos ansambļus.Klātesošo draudžu mācītāji vienosies kopējā lūgšanā, bet kori - vienotā dziesmā, lai Ziemassvētkos iepriecinātu tos, kurus dzīve līdz šim nav lutinājusi.

Pievieno komentāru

Citas ziņas