Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilī notiks tradicionālā Ziemassvētku balle

20.decembrī pulksten 20 Jelgavas pilī notiks tradicionālā Ziemassvētku balle, ko organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Studentu klubs.

Kā liecina universitātes interneta mājas lapā ievietotā informācija, pulksten 20.10 Pils aulā 2.stāvā sāksies polonēze, ko vadīs tautas deju ansambļa «Kalve» dalībnieki un augstskolas akadēmiskais personāls.Svētku vakarā paredzēta arī LLU rektora Jura Skujāna uzruna, kurai sekos pirmais valsis. Dejas līdz pulksten 2.30 naktī notiks kopā ar Jelgavas Bigbendu Raita Ašmaņa vadībā un «Lauku muzikantiem». Koncertzālē no pulksten 21.15 līdz pusnaktij dziedās S.Jēgers, muzicēs Štrausa stīgu kvartets, «VIP quartet» un «Shady Brass Q». Darbosies Kazanovas salons, piparkūku meistardarbnīca un kafejnīcas. Gaidāmi arī citi priekšnesumi un pārsteigumi.Dažādas aktivitātes norisināsies arī pils pirmajā stāvā. Vītņu kāpnēs no pusdeviņiem vakarā līdz pulksten 2.30 skanēs mūzika sirdij un kājām - ar līdzdziedāšanu un dejošanu. Muzicēs «Mitrohin's Master Band», «Shady Brass Q» un dīdžejs Bonis.Pils muzeja zālē paredzēta pieņemšana pie hercoga, bet Ziemeļu kolonādē būs apskatāma Galma galerija. No pulksten 22 līdz pusnaktij darbosies šokolādes strūklaka, pulksten 22.15 muzicēs Štrausa stīgu kvartets, bet pulksten 22.50 - «VIP quartet». Savukārt pils cokolstāvā no pulksten 22 līdz pulksten 1.30 muzicēs apvienība «A` pie mums Jelgavā» un darbosies Austrumzemju relaksācijas zāle.Balles viesiem būs iespēja piedalīties loterijā - līdz pulksten 23.30 ar aktīvu piedalīšanos jāsavāc četri pils zīmogi un jāaizpilda loterijas anketa pie ieejas pils kolonādē. Loterijas izloze notiks Pils aulā pusvienos naktī.Ziemassvētku balles laika un notikumu norises programmu viesi saņems balles vakarā pie ieejas. Balles ieejas kartes varēs iegādāties no 1.decembra LLU Studentu klubā, pils parkā - Lielajā ielā 4, darba dienās no pulksten 12 līdz 18.

Pievieno komentāru

Citas ziņas