Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Putnubiedēklis» uz atvadām

Ar izrādi «Putnubiedēklis» četri sestās klases puiši - Mārtiņš Poga, Emīls Rotgalvis, Nils Zandovskis un Henriks Eliass Zēgners - atvadījās no 4.pamatskolas, kurā sākuši skolas gaitas un darbojušies teātra studijā «Mušmirēns».

Alda Linē viencēliens «Putnubiedēklis» ilgst vien divdesmit minūtes. Taču tas ir pietiekami, lai lielajā starpbrīdī to pagūtu noskatīties un izjustu labestības tematu, kas apspēlēts izrādē. Lugu sāka iestudēt februārī.«Šo izrādi vairākkārt esam rādījuši skolā, viesojāmies arī Lielvircavā. Ar katru reizi tā izdodas arvien pārliecinošāk. Tādēļ vēl jo vairāk mācību iestādes izlaidumā acis ir miklas,» saka pedagoģe un režisore Ilze Rimša.Viņas studijā darbojas piecpadsmit skolēni. Taču tas esot vēl nebijis gadījums, ka uz skatuves darbojas tikai četri puiši. Viens no aktieriem - Henriks - veidojis izrādes programmu. «Pašizpausme, vēlēšanās parādīt savas domas, attieksmi pret pasaulē notiekošo piesaista teātra studijai,» saka Henriks.Viņš grib kļūt par mākslinieku un pašlaik pārdomā, kur mācīties tālāk. Mārtiņš, Nils un Emīls nolēmuši, ka septītajā klasē mācīsies Valsts ģimnāzijā. Jaunajā skolā viņus gaida teātra studija, ko vada režisore Ilze Vazdiķe.Vērojot izrādes publiku, ko galvenokārt veidoja jaunāko klašu skolēni, var droši cerēt, ka «Mušmirēnam» radīsies jauna maiņa. Kā atzina «Putnubiedēkļa» iestudējuma dalībnieki, savulaik skolas teātra studijas izrāžu apmeklējumi viņus iedrošinājuši kāpt uz skatuves.

Pievieno komentāru

Citas ziņas