Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sadosimies rokās labdarības koncertā!

Svētdien, 2.martā, pulksten 15 Jelgavas kultūras namā notiks Lieldienu gaidīšanas laika labdabības koncerts «Sadosimies rokās», ko rīko Jelgavas pašvaldība sadarbībā ar tradicionālajām konfesijām. Saziedotie līdzekļi tiks nodoti pieciem bez vecāku gādības palikušajiem Okmaņu ģimenes bērniem.

Koncertā uzstāsies Aivars Krancmanis, Māris Treijs un jauniešu koris «Acolada», dziedātāji no Jelgavas Sv. Annas un Sv. Vienības Evaņģēliski luteriskajām draudzēm, Jelgavas Romas Katoļu un Baptistu draudzēm, kā arī dziedātāji un mūziķi Bērnu un jauniešu centra «Junda».Jelgavas pašvaldība jau tagad aicina ikvienu iedzīvotāju, kam vien ir tāda iespēja, iesaistīties labdarības akcijā. Unibankā ziedojumiem atvērtā konta numurs ir LV14UNLA0008000142580, norāde: Okmaņu ģimenei. Līdzekļu izlietojumu paredzētajam mērķim pašvaldība garantē.Akcijā iesaistījusies arī Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija, kas aicina ar tādu pašu norādi ieskaitīt naudu Unibankas kontā numur LV34UNLA0008000700843.Okmaņu ģimenes bērni ir vecumā no desmit līdz 21 gadam, un saziedotie līdzekļi noderēs gan viņu ikdienas vajadzībām, gan skolai nepieciešamo lietu iegādei.Šāds labdarības koncerts notiek jau ceturto gadu pēc kārtas, un tā idejas autors ir bīskaps Antons Justs. Pagājušā gadā martā notikušajā koncertā savāktie līdzekļi tika nodoti Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļai.

Pievieno komentāru

Citas ziņas