Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāk darboties jauniešu literāri muzikālā apvienība «Minerva»

Šajā semestrī savu darbību sākusi Jelgavas jauniešu literāri muzikālā apvienība «Minerva», kurā darbojas aktīvisti, kuri raksta dzeju, stāstus, romānus, un kuriem vienkārši patīk lasīt.

«Vēlāk mums pievienojās arī skolēni, kuriem tuva mūzika, kas spēlē kādu instrumentu, dzied, komponē vai vienkārši mīl mūziku,» atklāj «Minervas» vadītājas vietniece Elīna Poiša.Apvienībā, kas darbojas Jelgavas Valsts ģimnāzijas jauniešu organizācijas «Audeamus» paspārnē, ir iespēja izpaust savu radošo talantu, satikt līdzīgi domājošus cilvēkus un rast iedvesmu jauniem darbiem. Pašlaik tajā iesaistījušies 64 biedri.Gaidīs 400 apmeklētājuJaunieši ne vien raksta dzeju, bet arī rīko labdarības pasākumus. Viens no lielākajiem plānots 2009.gada 13.janvārī, kad «Minerva» literāri muzikālajā klubā «Jelgavas baltie krekli» rīkos labdarības pasākumu «Zemenes sniegā». Projekts plānots kā koncerts, kurā piedalīsies gan mūsu pilsētas grupas, gan Latvijā labi zināmas un populāras.«Viesu vidū būs «The Highway», «Second File», «Per», «White Pearl» un «Mūrnieks un Ko». Pasākumā iecerēta arī mūsu apvienības jauno dzejnieku dzejas priekšnesumi, uzstāsies arī deju grupa «Benefice»,» stāsta E.Poiša. Plānoti arī dažādi konkursi.Savāktie līdzekļi tiks ziedoti Jelgavas maznodrošināto ģimeņu bērniem, kas nākamā gada septembrī sāks mācības pirmajā klasē. Organizētāji plāno uzņemt 400 koncerta apmeklētāju un iekasēt 1200 latu ziedojumos. Paredzēts arī izvietot ziedojumu kasti.Rotaļlietas bērniemElīna atklāj, ka labdarības pasākumi plānoti katru mēnesi, piemēram, līdz 12.decembrim tiek vāktas mīkstās rotaļlietas, ko nogādās bērniem krīzes centrā.Organizētājiem šā projektu īstenošana ir kā neformālās izglītības pasākums, kura procesā organizācijas vadītājas Signes Lūsiņas uzraudzībā viņi mācās pieteikt, organizēt un realizēt projektus, uzlabojot arī dzīvei svarīgas prasmes - uzņemties atbildību, plānot ikdienu, budžetu un stratēģiju, diplomātiju un saskarsmi.

Pievieno komentāru

Citas ziņas