Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākušās Poļu kultūras dienas 2

Jelgavā sākušās un līdz 12.novembrim ilgs Poļu kultūras dienas. Pasākumu programmā paredzēta izstāde, muzikālie priekšnesumi, filmu prezentācijas, literārais vakars, dievkalpojums un citi notikumi.

Poļu kultūras dienas atklātas Sabiedrības integrācijas birojā (SIB) ar fotoizstādi «Polija - Latvija. Diplomātiskās tradīcijas», bet pēc nedēļas sāksies filmu - «Paši savējie», «Katiņa», «Tiesu izpildītājs» - prezentācijas. To demonstrējumi plānoti 23.oktobrī, 6. un 14.novembrī pulksten 18. 2.novembrī pulksten 18 SIB telpās notiks poļu rakstnieku poētiskais vakars «Rudens laiks».Dažādi pasākumi paredzēti arī citviet - Jelgavas Mūzikas vidusskolā 7.novembrī pulksten 13 koncertā «Mūzika no pagātnes» uzstāsies viesmākslinieki no Jelgavas sadraudzības pilsētas Polijā - Belostokas.Savukārt Jelgavas Bezvainīgas Jaunavas Marijas Romas katoļu katedrālē 8.novembrī pulksten 12 Polijas diena sāksies ar svinīgu dievkalpojumu, bet turpināsies ar piecu ozolu stādīšanu par godu Katiņas upuriem. Pulksten 16 Jelgavas 6.vidusskolā izskanēs koncerts.Poļu kultūras dienu noslēgums plānots 12.novembrī pulksten 14 Jelgavas 6.vidusskolā ar starpkultūru izglītības pasākumu ciklu «Iepazīsti pasauli. Polija».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

janka

kur ir tur rodas :)
zinkā, lai viss reizē un lai var saprast, kurai tautai pievērsteis :D

pirms 11 gadiem, 2008.10.15 22:30

ups

Viss vienā čupā - baltkrievu, ukraiņu pasākumi un vēl tagad poļu! Ar ko domā organizatori?! Vajadzēja katrai tautai atvēlēt savu laiku, piem. mēnesis. Tad būtu kāda jēga. Vai kādu plānu viņi pilda?

pirms 11 gadiem, 2008.10.15 21:15

Citas ziņas