Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sergejs Jēgers dziedās kopā ar bērniem

Koncertos «Ar dziesmiņu ciemos eju» Nacionālajā teātrī 3.maijā pulksten 14 un 16.30 Arvīda Žilinska dziesmas kopā ar Strazdumuižas internātvidusskolas un Jelgavas speciālās skolas bērniem dziedās kontrtenors Sergejs Jēgers, Dailes teātra aktrise Rēzija Kalniņa un vokālās studijas «Knīpas un knauķi» dalībniece Nora Anna Geidmane.

Koncertus sadarbībā ar Mārtiņa fondu un Nacionālo teātri rīko pērn dibinātais Sergeja Jēgera Labdarības fonds. Par savu mērķi tas izvirzījis palīdzības sniegšanu bērniem ar veselības problēmām un/vai ierobežotām spējām, kas rada grūtības iekļauties sabiedrībā.«Cilvēkiem, kam kas svarīgs tiek ņemts, tiek arī dots - vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem parasti ir ļoti labi attīstīta dzirde. Man kā dziedātājam ir svarīgi caur mūziku un mākslu šos bērnus iedrošināt, iesaistīt muzicēšanas procesā un ļaut viņiem justies kā pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem. Ar Strazdumuižas internātvidusskolu mūs saista sadarbība, ziedojot skolai dzirdes aparātus, savukārt Jelgava ir mana dzimtā pilsēta, šajā skolā strādā brīnišķīgi skolotāji, ar kuriem esmu sadarbojies, bet kopīgu muzikālu projektu veidojam pirmoreiz,» stāsta dziedātājs.

Pievieno komentāru

Citas ziņas