Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sevi izpauž zīmējumos

Simtiem lielu un mazu zīmējumu - vēlmes, notikušais un gaidāmais - aplūkojams Reiņa Bergmaņa personālizstādē «Es augu» radošo domu un darbu centrā «Svētelis».

«Reinis zīmē visu atkarībā no tā, kas tajā brīdī viņam ir aktuāls. Ja puika vēlas saldējumu, viņš to vispirms uzzīmē. Tāpat top dažādi seriāli,» stāsta mazā mākslinieka mamma Vaira Bergmane.Šo svētdien zēnam paliks pieci gadi, bet savu zīmētprasmi viņš sācis izkopt jau kopš divu gadu vecuma. Pārsvarā šis process notiek uz grīdas, ļoti reti viņa darbiņi top, sēžot pie galda. Reinis atklāj, ka vislabprātāk zīmē ar flomāsteriem, bet nesmādē arī zīmuļus, krītiņus un ūdenskrāsas. Pašlaik zēnam aktuāli varoņi ir Eds un Edijs no animācijas filmas.Zīmējumu izstādes atklāšanā viņš plinkšķināja klavieres - šāds priekšnesums gan nebija iekļauts, taču labi iederējās «Svēteļa» audzēkņu izdomātajā un iestudētajā koncertuzvedumā. Tas tiks pilnveidots šonedēļ iesāktajā nometnē, kas notiek, pateicoties domes atbalstam, un kopš ceturtdienas turpinās Ropažos.

Pievieno komentāru

Citas ziņas