Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Silvā» notiks dejas ar orķestri 6

«Dzīvās» mūzikas deju vakaru tradīciju savā pilsētā cer iedibināt trompetista un dziedātāja Viļņa Dumpja vadītais deju orķestris.

Kolektīvs dibināts 1990.gadā, savulaik tas darbojies Jelgavas rajona padomes paspārnē, bet pēdējos trīs gadus regulāri muzicē Rīgā atpūtas kompleksā «Lido».Nesenākais lielākais sarīkojums, par kura instrumentālo pavadījumu viņi gādājuši, ir senioru dziesmu svētki Elejā. Mūziķu profesionalitāti augstu novērtējuši arī gaidāmo dziesmu svētku rīkotāji, tādus pašus pienākumus uzticot senioru koru un deju kolektīvu koncertā.Orķestra pamatrepertuārā ir divas programmas - diksilenda un dažādu stilu populāra deju mūzika, tai skaitā Toma Džonsa, Frenka Sinatras un citu pazīstamu britu un amerikāņu estrādes zvaigžņu skandētās dziesmas svinga noskaņās.«Seši no septiņiem orķestra dalībniekiem ir jelgavnieki. Arī mēs vēlamies ko dot savai pilsētai. Un ko gan vislabāk spētu sniegt deju orķestris, ja ne dejas,» kolektīva vadītājs atklāj pārdomas, kas likušas izšķirties izmēģināt, vai šāda «dzīvās» mūzikas deju vakaru tradīcija iedibināma Jelgavā.Piektdienas vakarā pulksten 19 V.Dumpis un deju orķestris aicina valša, tango, ča-ča-ča, sambas, rumbas un, iespējams, arī citos ritmos izdejoties restorānā «Silva».No apmeklētības prognožu viedokļa tas ir diezgan riskants pasākums, tomēr iedrošina tas, ka Rīgā gūtā pieredze: cilvēki alkst šādu deju «dzīvā» profesionālā sniegumā, un atsaucība novērojama pat dienās, kas priekš ballēšanās nav tās iecienītākās.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

GG

Atbalstu šo deju pasākumu! Beidzot Jelgavā varēs kārtīgi izdancināties.
:)

pirms 12 gadiem, 2008.03.28 12:43

MJ

Ja kas, ieeja 3 Ls, ir OK. bet laikam bij iepriekš ar jārezervē vietas jo nau jau viņas tik daudz.....

pirms 12 gadiem, 2008.03.28 12:12

Vēl tikai 60...

Kaut ko foršāku grūti izdomāt!Ja ne savādāk, tad vismaz paskatīties.

pirms 12 gadiem, 2008.03.28 10:28

mona

Kolosāla ideja! Noteikti apmeklēsim, kad atradīsies, kas auklē mazo dejotāju!

pirms 12 gadiem, 2008.03.28 10:05

Citas ziņas