Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Sirsniņsvētkus» nosvinējis arī Angļu klubiņš

Trešdienas vakarā ar mazu novēlošanos Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Tehniskajā fakultātē (TF) notika Valentīndienai veltīts pasākums, ko organizēja pasniedzējas Larisas Maļinovskas dibinātais Angļu klubs.

Sociālo zinātņu fakultātes un TF studenti un pasniedzēji, lielākoties - kluba dalībnieki «sirsniņsvētkus» svinēja ar nedēļas novēlošanos, jo to «oriģinālajā» dienā katram bijuši savi plāni. Tas, ka pasākums notika TF zālē, liecina, ka strauji audzis interesentu skaits.Pasākums sākās ar spēli, kad katram no dalībniekiem vajadzēja iepazīties ar pēc iespējas lielāku skaitu cilvēku, jautājot vārdu, nodarbošanos un šīs vasaras plānus. Pasākuma rīkotāji un vakara vadītāji Laine Abroskina un Māris Šņickovskis bija izdomājuši daudz dažādu atrakciju, no kurām vissaistošākā viesiem likās spēle ar nosaukumu «Es esmu eņģelītis un vienmēr saku jā!».Spēles noteikumi bija gana vienkārši - pusstundas laikā uz jebkuru jautājumu bija jāatbild ar «Jā!», pretējā gadījumā tika atņemtas iepriekš izsniegtās krellītes, un uzvarēja tas, kuram bija visvairāk pretinieku krellīšu.Jau ierasts, ka šo pasākumu apmeklē arī viesi no ārvalstīm, šoreiz tie bija ciemiņi no ASV. Viņi pasākumu novērtēja kā izdevušos un atzina, ka šī bijusi laba iespēja iepazīties ar latviešu studentiem un pasniedzējiem. L.Maļinovska uz svētkiem bija uzaicinājusi savu vismīļāko absolventu Ēriku Palkavnieku, kurš viesus izklaidēja, ģitāras pavadījumā dziedot mīlas dziesmas. Ēriks, kurš plašāk pazīstams kā muzikālās apvienības «A pie mums Jelgavā» muzikālo ideju kurators, izteicās, ka nav nekā labāka par tāda veida svētku svinēšanu.Angļu kluba prezidente saka lielu paldies vakara vadītājiem un viesiem, kā arī Ērikam, kas atlicis visus ieplānotos darbus un ieradies Jelgavā priecēt viesus.Angļu klubs LLU pirms 18 gadiem tika izveidots ar mērķi sniegt latviešu studentiem iespēju iepazīt citu valstu kultūru īpatnības.

Pievieno komentāru

Citas ziņas