Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skanīgākie ansambļi - uz novadu skati 1

Uz vokālo ansambļu novadu skati, kas sestdien. 23.februārī, risināsies Dobelē, dosies divi Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūras «Kultūra» kolektīvi - «Guns» (vadītāja Guna Jumiķe) un «Da Capo», ko vada Guntis Galiņš.

Savukārt no Jelgavas rajona iespēju sevi parādīt otrajā kārtā ieguvuši četri sieviešu vokālie ansambļi: no Kalnciema pilsētas - «Wega Vest», vadītāja Līga Bukovska, no Vilces pagasta - «Vakarvējš», vadītāja Māra Andersone, no Sesavas pagasta - «Kompromiss», vadītāja Ārija Lāce un no Līvbērzes pagasta - «Sekvence», vadītāja Agita Damlica.Kā ziņo Jelgavas rajona padomes Kultūras un interešu izglītības centra galvenā speciāliste kultūras jautājumos Ingrīda Meleka, katrs kolektīvs izpildīs trīs dziesmas - divas latviešu komponistu sacerētas oriģināldziesmas vai tautasdziesmu apdares un vienu pēc brīvas izvēles. Divas no šīm dziesmām jāizpilda «a capella» (bez pavadījuma).Jelgavas rajona un pilsētas vokālo ansambļu skatē, kas 9.februārī notika Ozolniekos, piedalījās desmit kolektīvi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas