Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skulptūras uzvar cīņā pret lietu 1

Vairāk nekā divus mēnešus, spītējot mainīgajiem laika apstākļiem, Uzvaras parkā izturējuši otrajā Starptautiskajā Smilšu skulptūru festivālā «Summer Signs 2008» tapušie darbi, tomēr drīzumā tiks lemts par to sagraušanu.

Trīspadsmit Krievijas, Baltijas valstu un Nīderlandes smilšu skulptoru veidotie darbi savu izskatu saglabājuši kopš jūnija sākuma. Lai arī lietus gāzes sabojājušas atsevišķas skulptūru detaļas, kopumā skats ir apmierinošs.Kā «Ziņām» atzina Uzvaras parkā sastaptā vecmāmiņa Marija, viņai nebūtu iebildumu, ja šādi veidojumi tur atrastos vienmēr. «Vismaz nav tikai zālīte un koki, ir, ko parādīt mazbērniem. Mums ir pat rotaļa, mēs lielajā skulptūrā meklējam dažādas lietas un gandrīz katrreiz izdodas ieraudzīt kaut ko jaunu,» piebilda Marijas kundze.Pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns gan uzsvēra, ka skats uz skulptūrām jau vairs neesot nekāds jaukais.«Pēc 23.augusta runāsim ar pašvaldibas aģentūras «Kultūra» pārstāvjiem, ko ar tām darīt tālāk. Vajag sakārtot parku, kurā tagad sanestas smiltis, un nepieciešams arī atbrīvot stāvvietu, uz kuras atrodas skulptūras,» tā A.Baļčūns.Jāatgādina, ka skulptūru veidošanai tika atvestas vairāk nekā 400 tonnas smilšu. Pēc mākslas darbu sagraušanas izejmateriālu prom aizgādās SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», kas uzvarēja konkursā par šo darbu veikšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas