Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sportisks un erudīts gars Staļģenē

Vairāki desmiti jauniešu no Jelgavas un Staļģenes sestdien pulcējās Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenē, kur aizvadīja sporta un erudīcijas pasākums «Jo tu esi dzīvs!». Pasākumā iesaistījās arī brīvprātīgie jaunieši no ārzemēm.

Dienas sākās ar kopīgu iesildīšanos, fotografēšanos, bet vēlāk dalībnieki sacentās gan individuālajās, gan komandu stafetēs un dažādās spēlēs - basketbolā, volejbolā, futbolā un galda spēļu turnīros. Notika arī erudīcijas konkurss «Ko tu zini par jauniešu organizācijām?», kur tika zīmēts, līmēts, dziedāts, atbildēts uz dažādiem jautājumiem. Pasākuma organizatore Alīna Ankudoviča ar gandarījumu atzīst, ka dalībnieki bijuši diezgan erudīti un arī sportiski.«Cilvēki ar katru dienu kļūst arvien slinkāki, viņiem ir jāizkustas un jāsporto. Tāpēc arī rīkojam šādu pasākumu, lai akcentētu veselīgu dzīvesveidu sportojot,» stāsta Alīna.Individuālajās disciplīnās vislabāk veicās mājiniekiem - Staļģenes jauniešiem. Precīzākās šautriņās bija Vija Ivane un Iveta Zemrūķe, puzles likšanā uzvarēja Tatjana Ribčenko, disciplīnā «Riņķis» - Sintija Griķe, bet «Zivtiņās» - Aldis Vinovskis. Savukārt pirmo vietu lekšanā ar lecamauklu ieguva Edgars Vasiļjevs, bet basketbola soda metienos trāpīgākā bija Vija Ivane.Komandu cīņās kopvērtējumā līderpozīciju izcīnīja «Čibriki» no Staļģenes pamatskolas, aiz sevis atstājot «Uzmanību» (brīvprātīgos ārzemniekus) un komandu «Jauktie». Ceturtie palika «74tie», bet piektajā vietā ierindojās «Izsitēji», kas, kā piebilst A.Ankudoviča, palīdzējuši arī spēļu organizēšanā.Turpretī paši erudītākie bija jaunieši no «45» komandas (Jelgava un Staļģene).Pasākumu rīkoja biedrība Attīstības centrs «Iepazīsim sevi» Jauniešu izglītības un iniciatīvu klubs «Klikšķis» darbības atbalsta programmas «Programma informētas un aktīvas pilsoniskās sabiedrības attīstībai Jaunsvirlaukā» ietvaros. Biedrības darbību atbalsta Īslande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta ietvaros, un ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību - arī Latvijas valsts. Pasākuma organizatori teic paldies visiem saviem atbalstītājiem. «Jo tu esi dzīvs!» bija sezonas atklāšanas pasākums, kam 12.novembrī sekos «Diskusiju forums», vēlāk arī - «Ziemas prieki» un citi.Pēc aktīvās dienas programmas jaunieši izklaidējās dīdžeja Bogdana spēlētajā diskotēkā, kuras laikā notika arī apbalvošana.

Pievieno komentāru

Citas ziņas