Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studenti pulcēsies «paradīzē»

Ceturtdien, 18.septembrī, pulksten 21 «Arēnā Rīga» sāksies mācību gada atklāšanas pasākums «Studentu paradīze» vienos ne tikai 14 lielāko augstskolu studentus, bet arī augstskolu vadītājus, ar kuriem kopā studentus jaunajā mācību gadā sveiks arī bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Kā norāda pasākuma organizators Jānis Dāboliņš, svarīga ir ne tikai apziņa, ka beidzot ir apvienota Latvijas studējošā jaunatne, bet arī tas, ka pasākumā kopā ar studentiem būs arī augstskolu vadītāji un eksprezidente, kura svinīgi sveiks visus studentus ar jaunā mācību gada sākšanos.«Studentu paradīzē» piedalīsies arī Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis Edgars Šneps un «Studentu paradīzi» organizējošo augstskolu rektori.Pasākumu «Studentu paradīze» organizē un tajā piedalās studenti no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, biznesa augstskolas «Turība», Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Banku augstskolas, Latvijas Policijas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas, Vidzemes augstskolas, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas un Transporta un sakaru institūta. Uz svētkiem ir gaidīti arī visi pārējie, kas jūtas jauni un kuros mīt studentu gars, piebilda Dāboliņš.Vērienīgajā pasākumā visus studentus pulcēs un pārsteigs populāras grupas, dziedātāji, dīdžeji, starp kuriem būs «Tumsa», «Double Faced Eels», Ella, R.A.P., «Labvēlīgais tips», DJ «Crash», DJ «Gustavito» un citi.Apmeklētāju dažādo mūzikas stilu un interešu vadīti, «Studentu paradīzes» organizatori «Arēnā Rīga» izbūvēs trīs atsevišķas skatuves. Bez tam atsevišķā zonā pasākuma apmeklētāji tiks iesaistīti dažādos konkursos un atrakcijās pie augstskolu un galveno atbalstītāju izklaidējošajiem stendiem. Svētkus interesantākus padarīs arī labāko Latvijas deju grupu un ekstrēmo sporta veidu aktīvistu pārsteidzošie priekšnesumi.

Pievieno komentāru

Citas ziņas