Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētē aizvadīti Grāmatu svētki 2

Milzīga atsaucība, ieinteresētība par grāmatām, konkursiem un radošajām darbnīcām bērniem un jauniešiem, kā arī citiem pasākumiem piektdien valdīja Svētes pamatskolā, kur aizvadīti Jelgavas rajona 7.Grāmatu svētki.

Kamēr vieni lūkoja dažādas grāmatas, ko komercizstādē varēja iegādāties par zemākām cenām nekā ierasts veikalos, citi iesaistījās politiskajā diskusijā «Klimata izmaiņu ietekme uz apkārtējo vidi un cilvēku veselību», kurā piedalījās arī vides ministrs Raimonds Vējonis.Savukārt skolēniem bija sarūpēta sava programma - jaunākie izdzīvoja pasaku stundu, kur pēc kāda attēla mēģināja atcerēties tās varoņus un stāstu vai arī sacerēt paši savu pasaku, bet vēlāk nodevās mīklu minēšanai.Savukārt mazliet vecākie pasākuma apmeklētāji savas zināšanas pārbaudīja Eiropas Komisijas informācijas punkta «Europe Direct» Jelgavā sarīkotajos konkursos.«Vispirms bērni noklausījās prezentāciju, pēc tam atbildēja uz anketas jautājumiem, bet tik un tā rezultāti ir diezgan slikti. Viņiem ir uzmanīgāk jāklausās, jo interese par Eiropas Savienību (ES) tomēr jauniešos ir jūtama,» atklāj «Europe Direct» pārstāvis Edgars Paulovičs. Neparastā veidā skolēni zināšanas varēja pārbaudīt, puzles veidā liekot ES karti.«Tas ir daudz grūtāk nekā mācīties stundā,» vērtēja kāds devītklasnieks.Ikvienam svētku dalībniekam bija iespēja arī apmeklēt radošās darbnīcas, sagādājot sev jaunu rotu vai glezniņu, kas radīta kopā ar mākslinieku Jāni Anmani. Par aktīvo izklaidi un jautrām nodarbībām gādāja arī Nacionālo Bruņoto spēku Rekrutēšanas centrs. Apmeklētāji tikās arī ar citiem pasākuma viesiem, taču visi gaidītie diemžēl nevarēja uz to ierasties.«Tā kā svētki notiek skolas laikā, vairāk jāpadomā par programmu bērniem, jo atbraukuši daudzi skolēni. Viņiem sarūpēta piedzīvojumiem bagāta diena,» stāsta rajona pašvaldību bibliotēku metodiskā darba vadītāja Dzintra Punga. Viņa pauda prieku par sponsoru dāvinājumu - dāvanu kartēm - kas ļaus bibliotēkām iegādāties jaunas grāmatas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Olga

Ļoti labi ka jūs tik ātri izlabojāt tekstā kļūdas!!!

pirms 11 gadiem, 2008.09.06 00:18

Citas ziņas