Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Svētku prieka» darbi dosies uz Bausku

Šonedēļ Jelgavas rajonā noskaidroti vizuālās un lietišķās mākslas darbu konkursa «Svētku priekam» pirmās kārtas uzvarētāji, kuru darbi jau pirmdien ceļos uz Bausku - novadu skati. Vispārējās, profesionālās un interešu izglītības iestāžu vizuālās un lietišķās mākslas pulciņu audzēkņi mūsu rajonā konkursam radījuši 58 darbus, ko žūrija novērtējusi ļoti atzinīgi.

To arī pierāda fakts, ka, lai gan katrā vecuma grupā (1. - 4., 5. - 9. un 10. - 12.klase) bija paredzēti pieci uzvarētāji, plašāk pārstāvētajā (vidējā) vecuma grupā tie ir pat 15. Savukārt novadu novērtētākie darbi nokļūs Latvijas Kara muzejā, Rīgā.Jelgavas rajona padomes Kultūras un interešu izglītības centra mākslas un deju žanru metodiķe Ritma Briede atzīst, ka sagatavoti izstādes cienīgi eksponāti, kas veidoti floristikas, lietišķās un vizuālās mākslas tehnikās. Prāvu dalībnieku pulku bija sagatavojušas pasniedzējas Svetlana Ļadenko no Teteles pamatskolas un Gaiva Mičule no Ozolnieku vidusskolas. Interesantus darbiņus radījuši arī Svētes pamatskolas audzēkņi Andras Meinertes vadībā. Visvairāk izstādē bija manāmi floristikas, kā arī lietišķās mākslas darbi - ļoti skaistas un kvalitatīvas apgleznotās šallītes. Bērni savos darbos «stāstījuši», kā gatavojas, kā jūtas pirms valsts svētkiem un kā tos pavadīs.«Darbiņi bija daudzveidīgi gan pēc krāsu toņiem un tehnikas,» teic R.Briede.Konkursa pirmās kārtas noslēguma pasākums risinājās Ozolnieku Tautas namā, kur koncertu bija sarūpējuši Ozolnieku mūzikas skolas audzēkņi.

Pievieno komentāru

Citas ziņas