Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Talanti sadziedās konkursa finālā 2

24.oktobrī pulksten 17 Jelgavas kultūras namā notiks Noras Bumbieres fonda rīkotā jauno vokālistu konkursa fināls - koncerts.

Izcilās latviešu estrādes dziedātājas jelgavnieces Noras Bumbieres fonds darbojas divus gadus, un līdztekus mākslinieces atceres koncertiem par tradīciju kļuvis arī jauno talantu konkurss, kura pusfināls maijā notika Ozolnieku tautas namā.Uz fināla kārtu četrās dažādās vecuma grupās tika atlasīti 22 labākie jaunie estrādes stila dziedātāji, ko 24.oktobrī vērtēs barga žūrija - Jelgavas pašvaldības aģentūras «Kultūra» direktors Mintauts Buškevics, Jelgavas rajona Kultūras un interešu izglītības centra mūzikas žanra virsvadītāja Anita Liekna, pedagoģe Ilze Vītola, kādreizējā estrādes dziedātāja Mārupes kultūras nama direktore Ira Krauja un vēl joprojām aktīvie solisti Viktors Lapčenoks un Žoržs Siksna, kā arī māsas piemiņai izveidotā fonda vadītāja Māra Zustrupa. Kā «Ziņām» pastāstīja M.Zustrupa, jaunajiem dziedātājiem būs jāizpilda cita dziesma - ne tā, ko konkursanti dziedāja pusfinālā maijā. Iecerēts, ka pasākums ar konkursu vien nebeigsies - pēc jaunajiem izpildītājiem uz skatuves kāps daļa no žūrijas ar «mūžam jaunajiem» V.Lapčenoku un Ž.Siksnu priekšgalā. Plānota deju studijas «Intriga» piedalīšanās, kā arī vēl daži pārsteigumi, ko M.Zustrupa, un citi organizatori pagaidām vēlējās paturēt noslēpumā.Ieņēmumi no biļetēm (to cena 2 lati) nonāks Noras Bumbieres fonda rīcībā, tajā skaitā arī mākslinieces pieminekļa ieceres realizēšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ieviņa

Ilze Vītola nestrādā, ir vēl kādi jautajumi par JMV?

pirms 11 gadiem, 2008.10.14 14:36

ha

Jelgavas mūzikas vidusskolā Ilze Vītola nestrādā.Kārtējā kļūda.

pirms 11 gadiem, 2008.10.14 10:07

Citas ziņas