Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas gleznošanas studijas izstāde 1

Jelgavas Tautas gleznošanas studija atklājusi plašu ekspozīciju, kas apskatāma ne tikai kultūras nama otrā stāva vestibilā, bet arī blakus gaitenī.

Pirmkārt, izstāde ir interesanta ar to, kā studistu iecienītāko tēmu - ainavu un klusās dabas - sirsnīgi reālistisko interpretāciju absolūtā vairākuma vidū arvien biežāk ienāk pa vispārinošai, simboliskojošai, abstrahējošai domai.Otrkārt, priecē ne vien darbu sirsnīgums, bet arī tas, ka ne viens vien studijas dalībnieks ir savai videi nobriedis autors ar atpazīstamu rokrakstu.Treškārt, kā īpašs faktors atzīmējams tas, ka ekspozīcijā iekļauti ne tikai studijas pašreizējo dalībnieku jaunākie darbi. Daļa izstādes atvēlēta tam, lai atcerētos, kas studijas vārdu spodrinājuši agrākos gados, - Rūdolfu Briedi, Annu Smilgu, Valentīnu Mežotni.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Feona

Spodrina un spodrina bijušos laikus nelaiķi, nekā jauna tik pat kā nav vairs studijas darbos.Visu cieņu neļaiķiem Briedim,Pravainim, Smilgai,Bērtulim, Čudam,Osei,Mežotnei,Pūtelei, Maldavam,Reķim.u.c., bet cik var rādīt vienus un tos pašus darbus, dažs jau pilnīgi nomelnējis.Kur paliek jauno autoru darbi, tiem nav vietas, jo neļaike Smilga tiek pārstāvēta ar 4 dabiem.
Vai tiešām nav neviena, kas aizrādītu uz to studijas vadītājam.Pietiks traucēt mirušos, laidiet dzīvos izstādīties.
Ikgadējā izstādē ir nepiedodami rādīt mirušu autoru darbus.

pirms 12 gadiem, 2008.01.18 14:50

Citas ziņas