Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Tēmā» atklāj topošo modeļu konkursu 8

Sestdiena bija satraukumu pilna vairākiem drosmīgiem jelgavniekiem, kuri startēja konkursa «Jelgavas Topmodelis» pirmajā kārtā. Pavisam par šī titula īpašniekiem vēlējās būt gandrīz 50 dalībnieku.

Kā gāja? Ko lika darīt? Ko prasīja? Stāsti! - šādi un līdzīgi uztraukuma pilni jautājumi izskanēja no meitenēm, kas vēl gaidīja savu kārtu, lai atrādītos žūrijai. Konkursā pavisam nelielā skaitā piedalījās arī zēni, tomēr gandrīz katrā vecuma grupā atradās pa kādam drosminiekam.Titula «Jelgavas Topmodelis» kandidātiem bija jāierodas sev iecienītā tērpā, jānodemonstrē tas, kā arī jāpastāsta par sevi un jāatbild uz jautājumiem, piemēram, kāpēc izvēlēts šāds tērps, kāpēc piedalās šajā konkursā.«Tā kā šāds konkurss tiek rīkots pirmo reizi un prasības ir diezgan augstas, jāsaka, ka dalībnieku skaits ir diezgan liels,» spriež Modes nama «Tēma» direktore Daiga Latkovska.«Priecē, ka konkursanti nav tikai no «Jundas» vai «Tēmas» modeļu skolas un ka šis pasākums interesē vēl vairākus jauniešus,» teic D.Latkovska.Viena no konkursa organizatorēm Anita Baltrūna stāsta, ka dalībnieki ir dažādi. «Nāk nobijušies un ļoti droši bērni. Citiem, jau pēc iesniegtās bildes var redzēt, ka varētu būt modelis,» spriež Anita.«Biju nobijusies, ka neizdosies, kā iecerēts. Iznāciens izdevās, bet būtu gribējies vēl labāk sevi pasniegt,» stāsta 14 gadus vecā Luīze Kima.Uztraukusies pirms sava «numura» bija arī vienpadsmitgadīgā Alise Bēra, bet pēc tikšanās ar žūriju meitene atzina, ka iecerētais esot izdevies. Viņa jau izdomājusi, kādā pludmales tērpā uzstāsies, ja varēs turpināt dalību konkursā.5.aprīlī Bērnu un jauniešu centrā «Junda» tiks paziņoti rezultāti - kuri veiksminieki varēs gatavoties konkursa otrajai kārtai, kas notiks 20.aprīlī Jelgavas kultūras namā.Finālistiem jāsagatavo trīs priekšnesumi - svētku, pludmales un fantāzijas tērpā. Pēdējais viņiem jāveido pašiem, lai tas raksturotu katra personību.Kā jau ziņots, bērnu un jauniešu modeļu konkurss «Jelgavas Topmodelis 2008» tiek rīkots nolūkā atbalstīt un attīstīt jelgavnieku skatuviskos talantus un prasmes - sevis prezentēšanu, tērpu demonstrēšanu, stila un modes izpratni.Konkursa dalībnieki startēja piecās vecuma grupās - pirmsskolas bērni (trīs līdz sešus gadus jauni), skolas bērni vecumā no septiņiem līdz desmit gadiem, skolas bērni un jaunieši vecumā no 11 līdz 14 gadiem, jaunieši no 15 līdz 18 gadiem, savukārt vecāko grupu pārstāvēja 19 līdz 27 gadus veci dalībnieki. Vislielākā atsaucība bija tieši jaunākajai vecuma grupai, savukārt vecākajā dalībnieku bija salīdzinoši krietni mazāk.Konkursu organizē modes nams «Tēma» sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūru «Kultūra» un Bērnu un jauniešu centru «Junda».

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Вот вы даете! Как осуждать другого чнловека, так в первых рядах... А вы попробуйте что-то подобное устроить! Сколько души Даига в деток вкладывает!

pirms 11 gadiem, 2008.04.09 10:51

Baiba očeņ serdečnij i horošij čelovek. A problemi bivajut u mnogih.Konečno v Jelgave soderzatj takoj biznes očenj i očenj nelegko, no nesmotrja na trudnosti Tema deržitsja i raduet vseh nas.Želaju uspehov Daige ot vsej duši-deržisj, a zlie jaziki vsegda najdutsja.Osobenno anonimno vse "smelie"!

pirms 11 gadiem, 2008.04.09 09:43

bet

patiehsam latgales princese ir ar izcili mazam smadzenem, ka visas idejas nak no citiem.
ja nebutu "sponsores" , tad maja uz vistas kajam tok jau sen neeksistetu, jo dikti jau nesmuki tomer ta latgales princese rikojas ar saviem darbiniekiem, nav ne reizi vien dzirdets un klientus uzskata pa stulbiem naudas maisiem, un pati jutas dikti jau kruta bet neka tur diemzel nav...
un "LIK": kas tas pa salikumu tema rulle un calis ar vistas kajam? tak shitadus salikumus tiesham var izdomat tik ar cala smadzenem;)

pirms 11 gadiem, 2008.04.08 13:24

lik

teema rullee,pats tu 'he he'caala smadzene ar koka kajaam!

pirms 11 gadiem, 2008.04.07 15:58

lik

teema rullee,pats tu 'he he'caala smadzene ar koka kajaam!

pirms 11 gadiem, 2008.04.07 15:58

Es

Ar Baibiņu viss ir kaartīibaa!!!:) Baibiņa, pēc "jaukās" sadarbības sheit, dziivo cepuri kuuldama, lielajaa Kiinaa:)

pirms 11 gadiem, 2008.04.05 16:17

nezināju

Vai ar Baibiņu kaut kas slikts atgadījies?

pirms 12 gadiem, 2008.04.01 13:02

he he

kopš Baibiņas nav - nekādu ziņu no šīs draņķīgās iestādes. vai jorpojām pērkam auto un neizmaksājam algas ? :D
joprojām latgales princese ar vistas smadzenēm ņirgājās par darbiniekiem?

pirms 12 gadiem, 2008.03.31 23:38

Citas ziņas