Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tikšanās ar «Veiksmes rausi»

Sestdien Jelgavas kultūras namā divos koncertos skatītājiem pirmo reizi tiks piedāvāts projekts - uzvedums «Veiksmes rauši».

Tas ir stāsts par cilvēka dzīves veiksmes recepti - kā to radīt, kā nosargāt un kā tajā dalīties ar līdzcilvēkiem. Uzvedumā piedalīsies Jelgavas Bērnu un jauniešu mūzikas kluba muzikālais teātris, Ozolnieku novada bērnu un jauniešu muzikālais teātris «Nianse» un aģentūras «Kultūra» bērnu un jauniešu deju kolektīvs «Vēja zirdziņš».«Nianses» vadītāja Inguna Lipska stāsta, ka kopš 2004.gada kolektīvs ik gadu iestudē vienu vai divus uzvedumus kopā ar citiem, tostarp ritma deju studiju «Intriga», populāriem aktieriem, bet šogad - «Vēja zirdziņu». Sākumā, protams, dzima ideja, Ingūna Cine un I.Lipska katra sacerēja astoņas dziesmas, un tad tapa sižets. Vēlāk studijā tika ierakstīta mūzika un noritēja mēģinājumi.Stāsts sākas kādas mazas pilsētiņas maizes ceptuvē, kur čaklie maiznieki, atklājuši noslēpumainu formulu, izcepuši brīnumgardus veiksmes raušus. Taču pilsētā uzrodas nekaunīgi zagļi, kuri, neviena nemanīti, tos nozog. Domādami, ka, apēdot visus veiksmes raušus, var kļūt par visveiksmīgāko, bagātāko un gudrāko cilvēku pasaulē, zagļi pārēdas un nelaimīgi aizmieg grāvmalē. Mazās pilsētiņas maiznieki izmisīgi sāk meklēt veiksmes raušus. Ceļā tiek sastapti dažādi amatu pratēji un pilsētnieki, kuri iesaistās veiksmes meklēšanā. Pēc ilgām pūlēm visi saprot, ka īstā veiksme tomēr atrodama tikai katrā pašā. Cilvēks pats var radīt savu veiksmes formulu, daloties priekā un mīlestībā ar tuvāko.Projekta mūzikas un teksta autores ir I.Cine un I.Lipska, horeogrāfes - Alda Skrastiņa un Guna Trukšāne, bet scenogrāfe - Ilze Ungure.

Pievieno komentāru

Citas ziņas