Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Upē atrod mirušu pusaudzi 86

Piektdienas pēcpusdienā pie Driksas un Lielupes saplūšanas vietas Pils salas galā ugunsdzēsēji ūdenī atrada pusaudža līķi.

Netiek izslēgta iespēja, ka tas ir kopš 10.marta par pazudušu uzskatītais 1992.gadā dzimušais Reinis Freimanis, taču tas tiks precizēts tikai pēc policijas veiktās apskates.«Ziņas» jau rakstīja, ka pusaudža mantas tika atrastas krastā Pasta salā, bet kāds aculiecinieks bija redzējis viņu ielecam Lielupē. Tuvinieki šim faktam nespēja noticēt un aicināja sabiedrību iesaistīties zēna meklēšanā. Līdz šim glābēju regulāri veiktā upes pārmeklēšana bija nesekmīga. Mirušā ķermenis atrasts apmēram četrus kilometrus no vietas, kur zēnu bija redzējis aculiecinieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 86

-n

Man ļoti žēl,ka mēs paši,klasesbiedri,neko nedarījām lietas labā. Par to,ka Reinis bieži lieto alkoholu zināja visa 8.a klase,bet mēs uzskatījām,ka,ja mēs pateiksim par to skolotājai,tad sanāks,ka mēs tam citam taisām lielas problēmas. Ļoti žēl,ka tagad vairs neko nevar mainīt. Mūsu klasē neviens nekad Reini neapsmēja. Vismaz es pa visu gadu NE REIZI nebiju manījusi nekādu vardarbību pret viņu. Viens cilvēks no J1ģ ir teicis,ka tajā dienā Reinim bijis sarunāts kaut kāds kautiņš. Bet ar ko un kā neviens nezin.
Ar Mārci bija pavisam savādāk. Es viņu personīgi pazinu, diezgan labi. Vienmēr uzskatīju,ka viņš ir pozitīvs un draudzīgs. Nekad nebūtu domājusi, ka man nāksies vienā dienā iet uz divām bērēm-paziņas un klasesbiedra. Visas asaru pilnās acis, nelaimīgie un tukšie skatieni izsaka tikai to,ja kaut viens pastāstītu to,ko zin, tad varbūt nevienas no šīm nāvēm nebūtu.
Izsaku lielu līdzjūtību abām ģimenēm. Kaut ko tādu,kad bērns nomirst ātrāk par vecākiem, nenovēlētu NEVIENAM. Pat ļaunākajam ienaidniekam. Man ļoti žēl...

pirms 11 gadiem, 2008.05.26 11:21

saule

Depresija ir psihiska SASLIMŠANA, par kuras esamību nevar vainot citus cilvēkus, Depresiju izraisa vai veicina dažādi apstākļi, kā tiešās muguras smadzeņu bojājuma sekas, gan dažādas dzīves situācijas, neizsērotas sēras, citas saslimšanas, daži medikamenti, alkohols un narkotikas. Depresijas izpausmes var būt ļoti dažādas, bieži vien to pavada domas –
dzīvei nav jēgas, nekas labs nav gaidāms, apkārt ir slikti cilvēki, es esmu neveiksminieks, visas sievietes/vīrieši ir maitas...
Ja jums ir šādas pazīmes ir jāgriežas pie ārsta pēc palīdzības.

pirms 11 gadiem, 2008.04.18 10:03

Indra

Redzu, ka Karina21 saka taisnību!
Diemžēl tāda ir situācija - skola dēļ pārmērīgas vēlmes uzrādīt jauniešu vispārējām spējām neatbilstošus rezultativitātes rādītājus var iedzīt cilvēku nāvē.
Vai tie daži, kas iegūst augstākos vērtējumus mācībās, atsver tos, kur tiek iedzīti depresijā un pazemoti?

pirms 11 gadiem, 2008.04.18 08:04

maikls

da pasakiet do varonu vardus un vini vairs tur nemacisies 1!!abi bravurigie varoni!!1

pirms 11 gadiem, 2008.04.17 21:10

L.I.

Lieciet takš mierā skolu, vadību, draugus un citus. Vispirms paskatieties uz sevi.. vai jūs nekad nēesat nevienu aizskāruši ar sliktiem vārdiem? Vai vienmēr esat visus atbalstījuši un vienmēr darījuši citiem tikai labu, nevis klausījuši bara instinktam un ārdijušies? Kaut ko salauzuši? Galvenais, darījuši pāri citiem!!! Jebkuram var būt līdzīga reakcija uz pāri nodarītu.. Jā, jā jūs jau nēesat vienīgie, kas lamājas, kas apsaukājaa u.t.t. bet jūs varat būt tie, kas sāk, kas beidz, vai galu galā arī pēdējie, kas apceļ. Ir jābeidz rādīt ar pirkstu uz citiem un jāpaskatās arī uz sevīm ....

pirms 11 gadiem, 2008.04.17 18:52

L.

Arī es nesaprotu vai šis ir īstais laiks, lai noliktu un pazemotu cilvēkus un iestādes? Ir skaidrs, ka Jelgavā pēdējā laikā notiek daudz nepatīkamu lietu, un es ierosinu (nevis pieprasu vai lieku), vai pilsētas dome nevar rast kādu risinājumu šai situācijai? Pati tagad redzu, kas notiek mazākās klasēs, un no malas izskatās, ka, ja ne tagad, tad drīz mums būs daudz vairāk līdzīgu problēmu. jauniešu vidū nav ne cieņas, ne iecietības, un tie apvainojumi, kas tiek veltīti citiem vai savādākiem, ir drausmīgi. Prieks, ka es nēesmu tās paaudzes daļa. viela pārdomām...

pirms 11 gadiem, 2008.04.17 18:38

Karina 21,tu atradi beidzot ļoti piemērotu brīdi, kad varētu nozākāt JVg,tikai es tev ieteiktu uzdot jautājumu sev- Kā īsti patiesībā viss bija, un vai turpmāk tu varēsi dzīvot ar tīru sirdsapziņu vai ar atriebības saldmi krūtīs? Visticamāk jau, ka ar pēdējo minēto!

pirms 11 gadiem, 2008.04.17 16:43

KUNGS

Nevajag meklet iemeslus tur kur to nav.Glabeji vainigi un sazin kas. Cik zinu problemas bij gimene. Un es te lasu, ka vajag izrunaties, bet ir jau vecaki ar dazadi.Ir tadi kas nemaz nedzird ka berns runa.

pirms 11 gadiem, 2008.04.17 08:43

Nikola

Izsaku visdziļāko līdzjūtību Reinīša ģimenei. Lai Jūs stiprina doma, ka Reinis Jūs joprojām mīl...

pirms 11 gadiem, 2008.04.16 19:28

Linda

Arī izsaku dziļu līdzjūtību Reiņa tuvajiem cilvēkiem un draugiem!

pirms 11 gadiem, 2008.04.16 16:51

Drauga mamma

Lai ko arī nerakstītu par REINI,viņš manā atmiņā paliks kā laipns,izpalīdzīgs un sirsnīgs draugs manam dēlam.No visas sirds izsaku dziļu līdzjūtību REIŅA ģimenei , esat stipri.

pirms 11 gadiem, 2008.04.16 12:35

Liepa

Pietiek diskutēt, cienīsim MAZO SIRSNIŅU UN VIŅA TUVINIEKUS!!!!IEDEGSIM SVECĪTI UN AIZLŪGSIM PAR PUISĒNA MIERU!!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.16 08:31

Marta

Protams,izsaku līdzjūtību Reiņa vecākiem!

pirms 11 gadiem, 2008.04.15 22:39

°Marta

Manuprāt, šiem daudzajiem nejēdzīgajiem komentāriem attiecībā uz šo rakstu, notikumu nav nekādas jēgas,daudzi spriež pat nezinot ne neika par notikušo ,tikai saklausās sabiedrībā izteiktās versijas un tad pieņem vienu vai otru,patiesībā tas ir negodīgi jau pašam pret sevi ,kur nu vel attiecinot uz notikušo.Skumji,ka sabiedrība, mēs- cilvēki pat nepacenšamies aizdomaties kā mēs justos vecāku vietā,kas pārlasa šos komentārus, kuros tik tiešām izteiktas tik daudz nejedzīgas domas ,frāzes,kas ,atklati sakot ,sadusmo.
Galu gala ir noticis tragisks notikums,nelaime,kas pec etikas normam nebūt neļauj mums izteikt šādus jēlus, nepatīkamus viedokļus.Izradiet tacu kaut nedaudz cieņas!

pirms 11 gadiem, 2008.04.15 22:36

Poga

Vispār jau depresija ir psihiska SASLIMŠANA, par kuras esamību nevar vainot citus cilvēkus, savukārt šizofrēniķiem ir raksturīga noslēgšanās sevī, izvairīšanās no skatīšanās acīs, un nereti vien viņi arī rūpīgi saplāno pašnāvību, kuru atšķirībā no histēriķēm izdara līdz galam, turklāt bez "teātra" un sev raksturīgajā noslēgtībā, kura pati par sevi liecina par cilvēka dzīvi citādā, šizofrēnijas izmainītajā pasaulē.

pirms 11 gadiem, 2008.04.15 21:58

mamma2X

to- Karina21. Nezinu kāpēc Tu te apraksti savu depresiju un savas peronīgās problēmas mācībās, bet, ja Tev tā ir bijis, tas nu nemaz nenozīmē, ka visiem šajā skolā ir depresija un problēmas mācībās.
Mani divi bērni ir beiguši šo skolu un ne kādas depresijas pazīmes, kā arī pārlieku liela tik vien pie grāmatām sēdēšana, un cītīga mācīšanās šo gadu laikā nebija novērota. Un viņi arī abi ir iestājušies LU.

pirms 11 gadiem, 2008.04.15 17:53

Anete

Klasē Reinis nekad netika apsmiets.
Viņš bija kluss, noslēdzies sevī, nekad neuzturēja ilgas sarunas ar citiem. Nelabprāt spriedelēja par kaut ko. Nebija atvēries mums. Bet tajā pašā laikā, zinājām,ka ar viņu varēja pasmieties, lai arī cik nopietns viņš man šķita. Bet šobrīd cienīsim Reini pēc aiziešanas Mūžībā.
Līdzjūtība ģimenei, draugiem, paziņām..

pirms 11 gadiem, 2008.04.15 17:18

karina21

Lasot šos komentārus, sapratu, ka es nevaru klusēt. Es arī pirms pāris gadiem mācījos Valsts ģimnāzijā. Es pateikšu, kas ir par problēmu šajā skolā. Problēma lielākoties ir skolotājos un skolas vadībā.
Pat nezinu ar ko sākt. Pamatskolā es biju viena no gurākajām meitenēm klasē, bet kad iestājos vidusskolā viss mainījās, jo dēl stulbās atlases vidsskolā tolaik tika uzņemti skolēni, tikai ar vidējo atzīmi 7 un augstāk. Klasē mācījās vieni gudrīši. Kā ienācu klasē, tā visi pie grāmatām un cītīgi mācās, tas mani dzina depresijā, jo man likās, ka esmu sliktāka par citiem un vēl tie skolotāju izteikumi par mani visas klases preikšā. Viena skolotāja, nesaukšu gan vārdā, visas klases priekšā pateica, ka esmu galīga nulle, ka es dzīvē neko nesasniegšu. 11. klasē man bija tik smaga depresija, ka es sāku bastot skolu, mēģināju neskaitāmas reizes izdarīt pašnāvību. Beigās, kad vecāki pamanīja kas ar mani notiek, veda mani pie psihologiem un viss veidzot pie psihiatra, kas izrakstīja antidepresantus. Beigās vecāki ieteica nomainīt skolu un labākais moments bija tad, kad es pie mācību pārzines gāju ņemt dokumentus ārā viņa pateica, ko tādu, ko es nekad neaizmirsīšu: "Ja tu aiziesi uz x skolu tu nepabeigsi vidusskolu, tu augstskolā netiksi un es ļoti priecājos, ka Tu vairs šajā skolā nemācīsies". Tie bija viņas vārdi. Es nomainīju skolu un viss nokārtojās, nebija vairs nekādas depresijas, pabeidzu vidusskolu un iestājos universitātē. Es zinu ļoti daudzus, kuriem šajā skolā mācoties bija vēl smagākas depresijas un viens puisis no manas paralēlklases diemžēl pirms pāris gadiem arī pakārās.

pirms 11 gadiem, 2008.04.15 17:17

Citas ziņas