Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz skatuves salido Elejas «kamenītes» 1

Ceturtdienas vakarā Sesavas tautas namā bija salidojušas kaimiņu pagasta «kamenītes» - Elejas pirmsskolas izglītības iestādes (PII) «Kamenīte» bērni, lai ar dziesmām, dejām un dzejoļiem iepriecinātu savus mīļos.

Vienam rakarim satraukums un kreņķis, citam prieks un vēlme iepriecināt tuviniekus - šāds bērnu krāsaino emociju virpulis siltumu lēja zālē sēdošo atnācēju sirdīs. Koncertuzvedumā «Kamenītes lidojums» mazie ķipari atrādīja savus labākos darbus, kas veikti šā mācību gada laikā, un pie viena pasākums bija veltījums nesen aizsaulē aizgājušajai «Kamenītes» vadītājai. Priekšnesumus bija sarūpējuši visu grupiņu pārstāvji - «Cālīši», «Skudriņas», «Jāņtārpiņi», «Spārītes», «Mārītes» un «Tauriņi», viņu vidū bija arī Vilces konkursa «Cālis 2008» uzvarētāja Lote, kā arī «Elegantākais» un «Jautrākais» cālis. Pēc lustīgām dejām un skanīgām dziesmām gan latviešu, gan angļu mēlē, kā arī mīļiem dzejoļiem, bērni steidza sveikt savas mammas un tētus ar pašu darinātiem apsveikumiem - papīra ziediem, no dzijas veidotām kārbiņām, vainadziņiem un citiem krāsainiem rokdarbiem.PII «Kamenīte» izglītības metodiķe un deju kolektīva vadītāja Laila Šutine stāsta, ka šāds pasākums - visām sešām dārziņa grupiņām kopā - rīkots pirmo reizi, bet tas varētu tikt ieviests kā tradīcija.«Mūsu bērnudārzā visiem kopā ir par šauru, tāpēc esam Sesavā, jo gribējām visus sapulcināt vienā reizē - citiem vecākiem dārziņu apmeklē divas atvasītes - lai redz abas kopā,» teic L.Šutine un piebilst, ka šis pasākums nebūtu izdevies bez audzinātāju ieguldītā darba un atbalstītāju palīdzības. Pateicībā par izrādīto pretimnākšanu visi pasākuma labvēļi līdz ar ziediem kā mīļu sveicienu saņēma bērnu zīmējumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

mamma

Milzīgs paldies visām audzinātājām, pasākums bija tiešām jauks!

pirms 12 gadiem, 2008.05.23 08:53

Citas ziņas