Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vāc ziedojumus dzejas almanaham 4

Jelgavas Latviešu biedrības literārā kluba «Pieskāriens» vadītājas Rasmas Urtānes vadībā tiek gatavots otrais Jelgavas dzejas almanahs «Zemgales vācelīte», kas tiks izdots par saziedotajiem līdzekļiem.

«Vēl mums pietrūkst ap septiņsimt latu jeb apmēram četrdesmit procenti no grāmatas izdošanas izmaksām,» piebilst R.Urtāne.Otrās «Zemgales vācelītes» 280 lappusēs ir apkopoti 67 autoru dzejoļi. Grāmata tūkstoš eksemplāru tirāžā jau ir nodrukāta uzņēmumā «Latgales druka» un 11.septembrī, Raiņa šūpļasvētkos, tradicionālajās Dzejas dienās Jelgavas Kultūras namā ir ieplānoti «Zemgales vācelītes» atvēršanas svētki. Tomēr vispirms vēlams norēķināties ar tipogrāfiju.«Mēs esam noskaņoti optimistiski. Zināma atsaucība ir arī no dzejoļu autoriem, kuri ir gatavi ziedot šim almanaham,» saka R.Urtāne.Jelgavas Latviešu biedrības valdes locekle Vija Zelmene atzīst, ka grāmatas izdošana sabiedriskajai organizācijai gandrīz vai varoņdarbs. Pērn, kad dienas gaismu ieraudzīja pirmais Jelgavas literārais almanahs «Skaņa par Lielupi», situācija ar finansēm bija vieglāka. Toreiz par to parūpējās politiķe Inese Vaidere.Šoreiz atbalstu sniedza Kultūrkapitāla fonds, taču ar tā piešķirtajiem 550 latiem bija krietni par maz, lai pasākumu īstenotu līdz galam. Jelgavas Latviešu biedrība aicina atsaukties ziedotājus un naudu iemaksāt biedrības mītnē Lielajā ielā 13 - 15. Sīkākas informācijas noskaidrošanai var zvanīt pa tālruni 29544388.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Artis

Pareizi, neziedojiet, lai raksta projektus!
Jelgavas Latviešu biedrība ir drīzāk pensionāru biedrība, kuriem daudz brīvā laika.

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 21:17

Marta

Es noteikti neziedošu. Dzeju var publicēt arī internetā un nebūs jāraud par grandiozām izmaksām.
Es palaikam mēdzu ziedot kādam slimam bērnam, jo tam tiešāmredzu jēgu un nepieciešamību. Bērns pats naudu nevar nopelnīt. Bet izārstējot viņu vceram iegūt vēl vienu labu cilvēku.
Ja saraksta grāmatu, tad normāli ir izdot par saviem iekrājumiem un pēc tam pardodot nauda atgriežas ar peļņu. Ja nauda neatgriežas, tad grāmata ir slikti uzrakstīta.

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 14:10

Citas ziņas