Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valentīndienas sarīkojumi pilī un «kreklos»

Uz ballēšanos mīlētāju dienas noskaņās trešdien no pulksten 21 visus, kas sirdī jauni, gaida Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) aula.

Balles ievadā foajē viesus sveiks meiteņu kora dziedājums, bet, ieejot zālē, dejošanai piemērotu noskaņojumu palīdzēs radīt tautas deju ansambļa «Kalve» priekšnesums. Būs Puķu bērnu bohēmas istaba ar tējas dzeršanu, balādēm un dzejas lasījumiem, «Nekāda grēksūdze», studentu kāzas «Karību stilā» un konkursi. Pulksten 22.30 apbalvos veiksmīgākos LLU portāla galvenes jaunā noformējuma priekšlikumu autorus. Līdz pulksten 2 muzicēs «Jelgavas balto kreklu» (JBK) dīdžejs Bonis un grupa «mīlas Deserts».Organizatoru pārstāvis Gints Romulis teic - 13.datumā balle notiek tāpēc, ka vēlas būt nevis Mīlētāju svētku izskaņa, bet ieskaņa, kas ar labu omu apveltī visu turpmāko dienu. Savukārt pašā Sv.Valentīna dienā, 14. februārī, sarīkojums notiks JBK un picorānā «Tami-Tami».Kluba ēkas pirmajā stāvā muzicēs bijušais vietējās rokgrupas «½ Way» ģitārists Aivars Konuts, kluba deju zālē viesus izklaidēs dīdžejs Mauriņš, bet ap pusnakti ar Amora bultām sāks šaudīties ansamblis «Mežonīgie Valentaini» (LLU studentu grupa «G.A.T.E.R.» vakaram pielāgotā veidolā).JBK pārstāvis Anrijs Tamisārs, aicinot romantiskajā vakarā neaizmirst arī par praktiskām lietām, piebilst: pārīšiem, kas klubā ieradīsies no pulksten 22 līdz 23, būs lētāka ieeja.

Pievieno komentāru

Citas ziņas