Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Varbūt uzdziedāt «solo»?

Daudziem jelgavniekiem labā atmiņā palikušajā Noras Bumbieres fonda rīkotajā koncertā augusta nogalē līdztekus populāriem estrādes māksliniekiem dziesmu draugus priecēja vairāki jaunieši, kuri vairākkārt redzēti dziedam arī citos pilsētas un rajona pasākumos.

Kā izdevās noskaidrot, starp viņiem ir arī vokālās studijas «Solo» audzēkņi. Studija jau vairākus gadus darbojas Pārlielupē, Aviācijas ielā 9, un juridiski ir Egila Agarska Triāla kluba daļa. Studiju vada Inita Agarska, bet no tās dibināšanas dienas par vokālo pedagoģi strādā Ingūna Švāne, ar kuru vēl tagad saglabājusies laba sadarbība. Nule aprit pirmais mēnesis, kopš bērnus un jauniešus (un ne tikai - vecuma ierobežojumu nav) vokālajās zinībās skolo Māra Ansonska.Vairums studijas audzēkņu aizvadītajos gados ar panākumiem piedalījušies dažādos Latvijas un starptautiskos solistu konkursos, tai skaitā Berlīnē, Kauņā, Tallinā, Panevēžā. Daudz braukājot pa konkursiem citās zemēs, E.Agarskim radusies iecere reiz noorganizēt pašiem savu konkursu - ar neitrāliem tiesnešiem, lai žūrijas vērtējums būtu objektīvs, bet līdz šā nodoma īstenošanai vēl jāpiestrādā.Protams, ne jau dalība konkursos ir studijas darbības pamata mērķis - galvenais ir apgūt vokālos pamatus un nostādīt balsi, bet, lai jaunie talanti iemācītos nebaidīties no publikas un atraisīti uzstāties, tiek dziedāts dažādos sarīkojumos, arī labdarības pasākumos, kā iepriekšējās sezonās Lielplatones kultūras namā, bet šoruden vokālā studija «Solo» sezonu iesāka ar 1.septembra labdarības koncertu Jelgavas 1.sanatorijas internātpamatskolā, kas vienlaikus bija arī vokālās pedagoģes M.Ansonskas pirmās ugunskristības. Tagad iegādāta pašiem sava skaņu aparatūra, un visi, kas grib sevi pamēģināt solista ampluā, aicināti interesēties vokālajā studijā «Solo» - tālrunis 26599311, 22331718.

Pievieno komentāru

Citas ziņas