Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visskanīgākie – gados jaunākie «cālēni» 4

Otrajās Lieldienās Jelgavas kultūras namā pulcējās 14 skanīgu balsu īpašnieki - Jelgavas pilsētas un rajona mazo vokālistu konkursa «Cālis 2008» finālisti. No viņiem tika izraudzīti divi paši labākie - Viktorija Buķe - Fleitmane un Enija Puriņa. Viņām jau aprīlī būs jāpiedalās konkursā «Cālis 2008», kas notiks Rīgā.

Trīsgadīgā Viktorija Buķe - Fleitmane bija gados visjaunākā fināliste, un viņa dziedāja divas «gardas» dziesmas - «Cepam, cepam pīrādziņus» un «Konfektes». Viktorijas skolotāja Inguna Lipska konkursam bija sagatavojusi prāvu pulciņu dalībnieku, un ļoti pretimnākoši bija Ozolnieku tautas nama darbinieki, kas ļāva mēģināt arī ārpus darba laika un brīvdienās. Viņa uzslavēja savu audzēkni Viktoriju, kura savu repertuāru iemācījusies mēneša laikā.Savukārt Jelgavas pilsētu Rīgā valsts mēroga konkursā «Cālis 2008» pārstāvēs Enija Puriņa. Arī viņa ir trīs gadus jauna, turklāt Enija finālā uzstājās pati pirmā, nodziedot savas skolotājas Ingunas Cines sarakstītās dziesmas «Vilciņš» un «Kaķi». «Meitenei līdz lielajam konkursam būs jāiemācās vairāk smaidīt,» apmierināta ar rezultātu, bilst I.Cine.Mazos dziedātājus priecēja arī pagājušā gada konkursa uzvarētājas Anna Gerda Grūtupa un Lilija Pinne. Līdzīgi kā pusfinālā, arī šoreiz, gaidot rezultātus, visi «Cāļu» finālisti, skolotājas, viņu māsas, brāļi un pasniedzēji cienājās ar Lieldienu riekstiņiem.Finālā piedalījās: Katrīna Aiga Asare, Arvīds Ermans, Rēzija Reinsone, Viktors Žeikars, Loreta Patrīcija Arcimoviča, Alise Rulle, Santa Petrova, Gunārs Bērziņš, Kristaps Dauksts, Toms Jansons, Elīza Cukure, Jana Feofanova un abas uzvarētājas - V.Buķe - Fleitmane un E.Puriņa. Katrs finālists saņēma piemiņas diplomu un «Cāļa» dzelteno krekliņu.Kā jau iepriekš rakstīts, konkursā varēja piedalīties bērni līdz piecu gadu vecumam ieskaitot. Dalībniekiem bija atļauts dziesmas izpildīt gan mūzikas instrumentu vai fonogrammu pavadījumā, gan arī bez tā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Madara

Malači mazie "cālēni"!Tā tik turēt un lai labi skan arī Rīgā!:)

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 09:10

Citas ziņas