Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zīmē īpašo Latviju

No pirmdienas «VIVO centra» pirmajā stāvā iespējams aplūkot sešu Latvijas speciālo un palīginternātskolu audzēkņu, tajā skaitā arī jelgavnieku, darbus - dažādas tehnikās veidotus zīmējumus par tēmu «Mana Latvija».

Šogad aprīlī bāreņu biedrība «Saules bērni» sadarbībā ar interneta portālu bildespardzivi.lv izsludināja zīmējumu konkursu Latvijas speciālo un palīginternātskolu audzēkņiem «Mana Latvija», un, kā atzīst tā organizatori, atsaucība, līdzīgi kā iepriekšējos gados bijusi, liela. Turklāt darbi tapuši ar īpašu izdomu.«Jūs savas emocijas esat izteikuši zīmējot. Taču dzīvē ar talantu vien nepietiek, jāiegūst arī izglītība, bet vēl svarīgāk - jāuzdrīkstas un jābūt neatlaidīgiem. To arī jums visiem novēlu,» pasniedzot skolām pašvaldības sarūpētās dāvanas, uzsvēra Jelgavas domes priekšsēdētāja vietniece Irēna Škutāne.Īpašas balvas no «VIVO centra» izpelnījās vairāku darbu autori, tajā skaitā Jelgavas speciālās pamatskolas audzēkņi Ivars Vanags un Laura Reiņikova.«Tās nav balvas labākajiem darbiem, jo tie visi ir ļoti skaisti. Mēs tikai pasniedzam savas simpātiju veltes,» uzsvēra «VIVO centra» vadītāja Agnese Mārtiņkrista.Labs vārds par konkursantu veikumu bija sakāms arī portāla bildespardzivi.lv pārstāvim Edmundam: «Es biju nogāzts no kājām, redzot kaut ko tik vienreizēju.» Jāpiebilst, ka visi konkursa darbi ir aplūkojami šajā mājas lapā sadaļā «Radošās rokas» . Bez dāvanām nepalika arī pārējie zīmētāji, bet konkursa noslēguma pasākums iecerēts novembrī Rīgā.Jelgavas speciālās pamatskolas skolotāja Anna Jēkabsone «Ziņām» pastāstīja, ka mācību iestādes audzēkņi līdzīgos konkursos piedalās katru gadu, un arī šoreiz astoņi no viņiem iemēģinājuši roku. Viņa pauda arī gandarījumu par balvā saņemtajiem fotoaparātiem, jo tie ļaus skolēniem izpausties jaunā, līdz šim ne tik plaši apgūtā veidā - fotogrāfijā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas