Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Zvanu ansamblim» pirmais disks 1

Pavisam 14 neierasta skanējuma kompozīcijas vienkopus - tāds ir Bērnu un jauniešu centra «Junda» «Zvanu ansambļa» kompaktdisks, kas ierakstīts Svētās Annas baznīcā.

«Tas bija grūts darbs, bet milzīga prieka pilns laiks. Meitenes iepazina sevi un kolēģes,» vērtē ansambļa vadītāja Agrita Loca. «Ir gandarījums par to, ka meitenēm paliks atmiņas, jo gandrīz visas spēlē kopā jau sešus gadus.»«Jundas» direktore Silvija Andersone piebilst, ka pārvarēti strīdi, daži ceļojumi un nu arī disks, «tāpēc mūsu mājās šodien svētki!». Disks klajā nācis lielā mērā pateicoties Guntim Šveiceram, kurš ir albuma skaņu režisors un pašas idejas autors.«Pēc ierakstiem baznīcā nācās arī sēdēt vienam pašam tumšā vakarā un miksēt kompozīcijas. Manuprāt, albuma izdošana ir ļoti svētīgs pasākums, jo ierakstīts Svētās Annas baznīcā,» stāsta G.Šveicers.«Priecājos, ka meitenes vēl ar mani sveicinās, jo tas nebija viegls laiks,» viņš nosmej prezentācijas pasākumā.Zvanu mūzika kompaktdiskā ir vairāk nomierinoša, bet tajā dzirdamas arī ne tik mierīgas kompozīcijas, piemēram, «Turku rondo» netradicionālā jeb zvanu ansambļa interpretācijā. Ir dzirdamas gan tikai zvanu ansambļa izpildītas melodijas, gan solista Jāņa Kurševa dziedātās dziesmas, gan Indras Egles iespēlētā oboja. Savukārt diska noformējumu veidojusi Nora Šveicere.Kompaktdisks vismaz pagaidām ir reprezentatīvs, un pagaidām to nav iespējams iegādāties. Tas ir kā «Jundas» dāvana draugiem un viesiem.Mūzikas albuma tapšanu atbalstījusi arī Jelgavas pašvaldība un aģentūra «Kultūra».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

lita

Paties prieks par Jundas zvanu ansambla pirmaa diska iznaaksanu.Noveelu visaam meiteneem un vadiitaajai veel lielaakus panaakumus ,un taa turpinaat taalaak!!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.20 15:52

Citas ziņas