Filmēšanas dēļ šonakt Meiju ceļa un Satiksmes ielas krustojumā jārēķinās ar neērtībām 4

Naktī no pirmdienas uz otrdienu, no 10. uz 11. maiju, Satiksmes ielas un Meiju ceļa krustojumā notiks topošās Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālās filmu skolas studentu filmas "Aizliegtā izvēle" epizodes filmēšana. Iedzīvotājiem jārēķinās ar neērtībām, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.Filmēšanas radošā komanda informē, ka pirmdien no pulksten 22.30 līdz otrdienas pulksten 7 iespējamas neērtības, ko var radīt tehniskā transporta izvietošana, papildu apgaismojuma, tehnikas un skaņas izmantošana. Šajā laikā arī iespējama īslaicīga satiksmes un gājēju kustības bloķēšana. Filmas veidotāji jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām.

 

Pieejamā informācija liecina, ka filma "Aizliegtā izvēle" būs par panku dzīvesveidu, individuālo brīvību un šaubām par morāles normām.

 

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar lokāciju vietu menedžeri Terēzi Tīnu Turkupoli pa tālruni 29333329 vai filmas producenti Līgu Zundi pa tālruni 28785275.

 

 

Foto: Mārtiņš Virsis

Pievieno komentāru

Komentāri 4

HOHMA

Vakardienas sprādziens, bija ģenerālmēģinājums?

pirms mēneša, 2021.05.10 19:15

Millijs sainruss

Kāda brīnišķīga ideja. Manī kvēlo domas pašam kādu stāstu ekranizēt, tikai domu lidojums tik plašs, un nav tādu draudziņu, kuri manas idejas novērtē. Iešu raudāt.

pirms mēneša, 2021.05.11 09:39

Mehs

Es arī atbalstu. Mums pietrūkst informācijas par narkomānu un citu pagrimušu tipu dzīvesveidu. Tas ir tik aizraujoši. Visu mūžu esmu alcis iedziļināties viņu problēmās. Šo šedevru vajadzētu visiem par vari rādīt, lai visi izprot individuālo brīvību un iekšējo cīņu, kuru mēs uztveram kā lomku.

pirms mēneša, 2021.05.15 15:46

Mehs

Un, šauboties par morāles normām, tūliņ novilšu bikses un iešu ārā pastaigāties. Varbūt kāds iedvesmosies filmai.

pirms mēneša, 2021.05.15 15:48

Kultūra un izklaide