Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Galantes talantu konkursā balvas izcīna novadnieki 1

Ar mūsu puses jauniešu panākumiem noslēdzies pirmais Latvijas mēroga konkurss «Ineses Galantes talanti.lv». Kategorijā «Klasiskais vokāls» žūrija pirmo vietu piešķīra Eduardam Grundmanim, kurš plašākai auditorijai kļuva pazīstams, pagājušā gada nogalē uzvarot vienīgā TV konkursa bērniem «Balss pavēlnieks 2013» finālā. Lai gan vienpadsmitgadīgo Ozolnieku vidusskolas audzēkni E.Grundmani vokālajās gudrībās apmāca Jelgavas Mūzikas vidusskolas Vokālās nodaļas vadītāja Evija Lagzdiņa, pats jauneklis par mācīšanos mūzikas skolā vēl tikai domā. «Eduards mācās pie manis trešo gadu un līdz šim vēl nebija izlēmis, vai nopietni saistīt savu turpmāko dzīvi ar mūziku. I.Galantes konkursa finālā E.Grundmanis žūrijas atzinību iekaroja ar Raimonda Paula «Atziedi, dvēsele!» un Endrjū Loida Vēbera «Pie Jesu». Tie gan nav uzskatāmi par gluži klasiskiem skaņdarbiem, tāpēc, ja vien Eduarda aizraušanās ir nopietna, nāksies apgūt arī mūzikas teoriju. Tā ka gaidu, ka rudenī viņš pievienosies mūzikas skolas audzēkņu saimei,» cer uzvarētāja pedagoģe E.Lagzdiņa.

Jelgavu konkursa finālā sekmīgi pārstāvēja astoņpadsmitgadīgā Līva Dumpe, izcīnot trešo vietu kategorijā «Džeza vokāls». «Mācos Rīgas Doma kora skolas Džeza nodaļā otrajā kursā (vokālā pedagoģe Jelgavas Mūzikas vidusskolas absolvente Inga Bērziņa). Piedalīdamās konkursā, vēlējos pārbaudīt savas spējas un izaugsmi divu skolā pavadīto gadu laikā. Ineses Galantes konkursā bija iespēja vērot tiešām brīnišķīgus māksliniekus, kā arī uzstāties kopā ar lieliskiem pavadošajiem mūziķiem,» atzīst Līva.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Eduarda fane

Prieks par talantīgo Ozolnieku zēnu Eduārdu! Paldies viņa vecākiem un pedagogiem, bez viņu atbalsta un izturības tādus panākumus gūt būtu pagrūti un varbūt pat neiespējami! Veiksmi jums visiem!

pirms 6 gadiem, 2014.05.21 08:25

Kultūra un izklaide